eski sözlük hesabı

merhabalar;

2005'te uçurulduğunu sandığım sözlük hesabımın kimdir nedirden merak edip öylesine bakarken ''kayıp, çaylak'' olarak hala durduğunu gördüm. şu andaki hesabımı da zaten o uçurulduğu için almıştım ama duruyor gözüküyor ve hala durduğunu görünce de açıkcası biraz şaşırdım.

sormak istediğim bu hesapla ilgili bir şey yapabilir miyim? yeniden aktive edilebilir mi? mesela bunu kapattırıp onu kullanmaya başlayıp, bu hesap altındaki tüm yazıları da oraya aktarabilir miyim? neden ki derseniz; o hesabın benim için anlamı şu andaki hesabımdan çok daha farklıydı, güzel bir hikayesi vardı yani.

iyi akşamlar.

ne gerek var ki? dursun işte iki hesap da. çoklu hesap kullanımı yıllardır serbest nasıl olsa.

  • devilred  (10.03.16 19:08:43)
2 farklı hesaptan birbirine zıt görüşler yazarak tartışma başlat ve arkana yaslan sazanların kapışmasını izle. çok zevkli oluyor tavsiye ederim :)

  • Kovacic  (10.03.16 19:12:02)
kendine mesaj at.

  • clones  (10.03.16 19:15:59)
peki nasıl aktive edilir bu hesap? kayıt olurken verdiğimi düşündüğüm mail adresime baktım orada bu eski hesapla ilgili bir şey yoktu. 10 yıldan fazla oldu gerçi belki silinmiştir. yönetime mi mesaj atmak gerekir acaba?

  • belirsiz biri  (10.03.16 19:23:06)
bu hesabından yedekleri (xml dosyası) al.
yönetime mesaj atıp o hesaba geçmek istediğini ve bu hesaptaki entryleri o hesaba eklemek istediğini söyle. yaparlar herhalde.
eskiden her şey açıktı. şimdi yönetimde kim var, nasıl ulaşılır bilemiyoruz.
  • tabudeviren  (10.03.16 22:34:04)
O hesabı kullanırken kayıt olduğun mail adresini biliyorsan şifreni alabilirsin ama zaten çaylakmışsın, aktive etsen de şu an için kullanamazsın. Onun dışında, şu an kullandığın hesabındaki entry'leri ancak manuel olarak diğer hesaba taşıyabilirsin. Sözlük yönetimi böyle bir işlemde bulanmaz.

  • syd  (10.03.16 22:42:09)