Nabıyonuz?

Nasıl gidiyor?

eh işte. yuvarlanıp gidiyoruz.

  • babilbaligi  (10.03.16 16:10:08)
Ortodonti muayenesine gidiyorum :(

Genel olarak işimi değiştirdim, geçiş süreci 2 ay sürecek, sonrası harika.
  • [silinmiş]  (10.03.16 16:11:41)
Çalışıyom kanka senden naber?

  • Yahuda  (10.03.16 16:11:41)
Cupcakeçideyim, ilk kez yedim, güzelmiş.

  • i was made for you  (10.03.16 16:11:45)
Eve yeni geldim, Akşama Euroleague maçları var öncesinde takılıyom öyle...

  • bartholomew87  (10.03.16 16:32:42)
İntihar neden bu kadar zor diye dusunmemeye calisamiyorum...

  • alttaraf  (10.03.16 16:33:59)
maaşıma zam gelmedi ise iş aramaya başlama planındayım nereden başlayayım nereye gideyim

  • gaspetizm  (10.03.16 16:37:15)
olm bok gibi lan herşey

  • coder6006  (10.03.16 16:46:02)
bombok. şöyle köye yerleşeyim iki koyun tavuk alıp bağ bahçe işlerine dalayım olayı çok mu gerçek dışı lan?

  • lazpalle  (10.03.16 16:46:41)
bu hafta çok tırt geçti ya. iş babında hiçbişi yapamadım. hanım rahatsız akşam eve gidip ona bakıyorum. spor salonuna da gidemedim hiç. arabaya ufak bir bakım lazım ona da gidemedim. yarın bir şehirden üst düzey birileri geliyor hanımlara şehir turu yaptırıcam işe bak aq.

almak istedğim tüm arabalar ben yapınana kadar satılıyor. daha ne olsun aq :D
  • ayiadam  (10.03.16 16:53:52)
uyumamaya çalışıyorum, çok uykum var. bir hastayı ziyarete gideceğiz.

  • sayns  (10.03.16 17:13:39)
ya su almam lazım bakkala gidip. aha şorda hemen köşede. ona rağmen üşeniyorum. pijamayla çıksam şimdi işlek yer, efsanevi der meister böyle görülsün istemem. kalkıp üzerime bi şey alsam ohoo kim uğraşacak onunla şimdi. halkı selamlaması var, pos cihazına şifre girmesi var. çok üşeniyom açıkçası. mümkünse şu an düşüp öleyim ama önümüzdeki hafta falan dirileyim istiyom.

fener'in maçı var aslında onu izlerim diyodum, güzel olur ama burda her maç spoiler yiyorum her yer kahve olduğu için. digiturkplay'den izlemek varken kalkıp kahveye falan gidemem trt'de yayınlanan maç için heç gusura bakmayın.

oooh çok güzel.
  • der meister  (10.03.16 17:20:33)
8'de trt1'de

  • der meister  (10.03.16 17:32:36)
Yeni uyandim. Sabah kursa gitmistim. Gelince yemek yerken aklıma çılgın bedis geldi onu actim. Sonra hızımi alamadim ustune ruhsar actim eskiyi yad ettim. Uyuyakalmisim.

  • rayde  (10.03.16 18:11:55)
bütün gün curb your enthusiasm izledim. arada pilates ve yemek yaptım.

  • nice tnetennba  (10.03.16 18:14:15)
sıkıntı ya yine insanlardan ümidimi kestim. bari tek çocuk olmasaydım.

  • her gece aç  (10.03.16 18:15:52)