El yapımı ahşap hediye

Bir hediye hazırlamak istiyorum. Ahşaptan, kendim yapacağım. Kafein molekülü kullanmak istiyorum. Elimizdekiler bunlar (:

Aşağıdaki linkte wall hanging demiş ama bunun neresine ne asılabiliyor anlamadım.

www.etsy.com

Fikir bulabilmek için araştırıyorum, aynısını yapmayı şuan düşünmüyorum.

Aklınıza fikir gelirse de, dinlerim (:

Teşekkürler

onun bir yerine bir şey asılmıyor yahu, tablo gibi işte, duvara asılıyor.

  • kobuzchu kiz  (10.03.16 15:55:49)
ingilizcemi takdir ettim, ben onu sanki bi şey asmalık sandım. bir şey bulamazsam, ben ona asacak yer yapayım falan bari

  • harmonikhakaret  (10.03.16 16:02:30)
bu modeli biraz daha derin tutarsan çok hoş da raf olur, ama asılacak yerleri daha iyi yapman lazım ağırlık taşıyacağı için.

  • freya  (10.03.16 16:07:24)
guzelmiis kitaplik gibi geldi bana.
eger becerebilirsen kilitli kutu yap. gecen biri paylasmisti, ozel bir acma ayari var.

  • jimicik  (10.03.16 16:23:19)
bunun minigini yapabilirseniz guzel kolye olur.

  • mushtopus  (10.03.16 16:24:15)
freya'ya ek olarak, raf yerine mesela köşelerine ahşap kanca/askı gibi şeyler vidalayıp takı, şal, anahtar vs. askısı da yapılabilir.
www.koctas.com.tr şunların ahşap olanı ya da
www.koctas.com.tr şunun askı yerleri gibi.
  • kobuzchu kiz  (10.03.16 16:26:56)
Sanırım buna benzer bir şey yapıp arkasına mantar pano yerleştireceğim. Böyle şekilli bir mantar pano olursa güzel olabilir gibi geldi. kobuzchu kiz, ikinci linkteki gibi askı ekleyebilirim. o da aklımda, teşekkürler

peki masif panel gibi bir şey alıp onu keserek mi yapmak mantıklı. bir de tepesine kahve kupası gibi bir şey oymayı planlıyorum ama o farklı bir ağaç olacak tabii ki ama alakasız durur mu tam bilemedim
  • harmonikhakaret  (11.03.16 14:25:15)