Bebek mamasi alternatif kullanim

Simdi ben bebek mamasi almistim similac 2 numara. Evde dusurmustum bunu ama bisey dokulmeyince de kontrol etmemistim. Yaklasik 1 ay oluyor

Meger acilmis ici. Mamanin arkasinda da 3 hafta icinde tuketin diyor. Kendim olsa yerim, sonucta tett'ler gercekte olandan epey kisa tutuluyor ama soz konusu bebek olunca cesaret edemedim

Napayim bu mamayi? Kediye kopege versem onlara bisey olsa cok uzulurum. 850gram mamayi da (suyla karistirinca 6lt oluyor) cope atmak istemiyorum

suriyelilere verebilirsin. bebeklere degil yalniz, erkeklerine. karilarini daha iyi sikebilmeleri için.

www.cnnturk.com
  • no christ requires  (10.03.16 13:14:54 ~ 13:15:26)
kedi köpeğe zarar verirse üzülürüm dediğiniz bir yiyeceği kuşlara da vermeyeceğinizi tahmin ediyorum da rahatlıyorum. kaldı ki kuşların bünyesi kedi köpekten çok daha zayıftır.
kedi köpeğe dokunup dokunmayacağını eczaneye ya da veterinere sorabilirsiniz, bozulmuş olma ihtimali varsa zaten en iyisi çöpe atmanız.

  • treize  (10.03.16 14:22:18)
ver bebeğe gitsin. 3 hafta içinde tüketmediğimiz bissürü mama oldu, hiçbişey olduğu yok.

  • babilbaligi  (10.03.16 14:44:11)
bence de mama bozulmamıştır, kedi ve köpeklere ver derim. zaten o mamayı yemeseler çöplerdeki kokmuş, iğrençleşmiş yemek artıklarını yiyecekler, her türlü daha iyidir.

  • peggy  (10.03.16 14:53:08)
bence de bir şey olmaz, geçmişse de bir hafta geçmiş. ama yine de konu bebek olunca insan hassas oluyor.

şahsen ben olsam bebeğe vermeyeceksem oturur kendim yerim. sütün içine bisküvi kırıp kendime mama yapıp yiyen bir adamım. puding gibi. nefis de tadı vardır şimdi onun.
  • kibritsuyu  (10.03.16 14:57:03 ~ 14:57:18)