motor alırken plaka ve sigorta

ikinci el motoru sigortası düşük diye başka şehirden alak dedik ama dün bi arkadaş o artık öyle olmuyor şöförün ikametgahı nerdeyse ona göre oluyor dedi.

1. doğru mu?
2. doğru ise ikemetgahı geçici olarak bi oraya atıyorum bursa 1 ay sonra istanbula alabilir miyiz?
3. bizim yaş 30 ama daha da yaşlı anne baba amca üzerine yapsak daha düşük olur mu?

2 hafta önce bi arkadaş. motoru satın alırken annesinin üzerine ve başka bi il plakası ile aldı. 300 lira civarı sigorta yaptıgını söyledi. ben istanbul plakayla kendi üzerime (yaşım 29 ilk motorum) bin lira ödedim.

  • vodafona kayıtlı böyle bir kullanıcı yoktur  (10.03.16 11:29:13 ~ 12:30:31)
bilgi açısından yazayım, 29 yaşındayım. 5. motorumu aldım, kayıtlı bir kazaya karışmadım ne otomobil ne de motosiklet. 2007 cbf 1000 aldım, aralık ayında 500 lira ödedim ki çıkan en ucuzu buydu

  • mirty  (10.03.16 11:54:30)