[]

İstikamet: Yunan Adaları

Canım duyurumun tatilcileri;

Bayram tatilinde Yunan adalarına gitmeyi istiyoruz. Aramaya da inandık ama aramaktan başımız döndü :)
Daha önce gidenler fikir verebilirse çok işimizi görecek.

1. Pegasus tan bol uçuş puanımız var. Bir de bu akşam bilet alırsak 10 kat uçuş puan kazanıyoruz. Bu durumda İstanbul-Atina gidiş dönüş yaparsak neredeyse bedavaya getiriyoruz uçakları. +Vize almamız lazım.
Atina dan Santorini Mikanos aktarmalar kolay ve hesaplı olur mu, yaklaşık ne tutar? Girit e de girmek istiyoruz mesela, gitmişken nerelere geçebiliriz başka kolayca?

2. İzmir Çeşmeden kalkan cruise lar ile Santorini-Mikanos turları var vizesiz. 3-4 geceliklere katılabiliriz maksimum. (biz aslında uzatmak istiyoruz 30 haziran-12 temmuz arası gibi) buna yemek dahil değil ama aktarma vs daha kolay olur sanırım. kişibaşı 1000 tl civarı tutuyor. +sınırsız içki var:)

biz şimdi nasıl yapalım nerelere gidelim :)

Teşekkür yerine tatiliniz bol olsun diliyorum :)

 
zaman ilerliyor :(


  • su olsam ates olsam  (09.03.16 21:50:28) 
bence rodos'a gidin.


  • pinman  (09.03.16 22:30:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.