zenmate -güvende miyim?

Merhaba.

zenmate premium kullanıyorum, güvende miyim? girdiğim max xhamsterdır. o da yılda bir (swh)

Tam anonimliği sağlar mı?

aha gitti bdsm ler.

  • anonymice  (09.03.16 10:24:37)
Google = fişler

  • Fritz-X  (09.03.16 10:26:20)
beleş vpnlerin olayı veri toplamak zaten bütün neyiniz varsa onlar kayıt altına almışlardır.

  • masa penisi  (09.03.16 10:27:44)
@masa penisi

beleş deel . premium kullanıyorum.
  • anonymice  (09.03.16 10:28:24)
güven derken? anonimlik güven demek midir?

eğer anonimlik istiyorsanız tor network'e bir bakın. network'teyken şifreli işlemlerinizi yapmayın. normal bilgisayarınızdan girdiğiniz herhangi bir siteye de girmeyin.
  • fakyoras  (09.03.16 10:33:56 ~ 10:34:34)
zenmate.com

Your personal data is collected, stored and used for the respective purpose only.
  • masa penisi  (09.03.16 10:34:47)
@ masa penisi

o metnin tamamı :
Our objective is that no personal data is collected, processed or permanently stored. Personal data is defined as any information concerning the personal or material circumstances of an identified or identifiable individual. Your personal data will be collected or utilized only to the extent necessary to perform our services or if you have given us your consent beforehand. This applies, for instance, in the following cases:

When you select a certain server to use ZenMate (see below point 2)
When you contact our customer support (regarding product-related questions or information material etc.)
Your subscription to newsletters and sending of newsletters and mailings
Providing further information upon your request
Your postings in forums, communities and through comment functions
Your personal data is collected, stored and used for the respective purpose only.

-------------------------------------------------------------------------------

sadece şu dataları alıyoruz ve normal yollarda kullanıyoruz demek istemiş masa penisi.

o açıdan lütfen poponla okumayı bırak.
  • anonymice  (09.03.16 10:37:21)
ne için topladıklarının bi önemi yok, topluyorlar mı topluyorlar, güvende misin değilsin. our objective demiş zaten bir amaç var yani hali hazırda yapılan birşey değil, emin ol bi suça karışsan zenmate'e başvursalar bu adamı bana bul diye açık adresini verirler. devir data devri, böyle bi imkanı varken kullanmayan firma yer yüzünde yoktur zaten.

  • masa penisi  (09.03.16 10:39:47 ~ 10:40:58)
sağlamaz. pia dene.

  • some devil  (09.03.16 14:30:27)