Ataşehirden caddebostan sahile ulaşım nasıl olur?

GEçen sefer kadıköye gelip ordan 4lere bindim de daha farklı ve kısa yollar arayışındayım. İEtt otobsleri.

10 numara ust bostanciya gidiyor, ordan baska biseye binilebilir

22 senelik atasehirliyim daha caddebostana toplu tasimayla gidemedim :/
  • la noix  (09.03.16 02:56:12)
10 numeroyla bostanciya gidip ordan dolmusla gidiyoruz biz.kadikoyden gitmek cok uzatir yolu.

  • fakyoras  (09.03.16 06:28:29 ~ 06:28:46)
Üstbostancı durağında inip tekrar toplu taşıma olabilir mi?

  • Cursed Chico  (09.03.16 08:19:58)
Ya da 19larla sahrayideite inip oradan er2ye binebilirsin. Ancak cok sik gecmez er2. Bir de gz2 var. Ona da cemenzardan ya da goztepe benzincinin oradan binebilirsin. Bagdat caddesi goztepede iner biraz yurursun. Bir diger secenek de otobusten minibus caddesi goztepe duraginda inip goztepe benzinciden biraz asagi yurumek kosedeki seracinin oradan taksi dolmusla yine goztepe bagdat caddesine inmek. Bu arada sanirim artik atasehirden minibus caddesine minibusler de calisiyor.

  • red g  (09.03.16 08:22:23)
Ust bostancida inip sahile yuruyup 4 numaraya binebilirsiniz.

  • red g  (09.03.16 08:23:09)
kısa yol yok onu unut. bostancıdan bağdat caddesi ya da minibüs caddesini de düşünme oraları saat 9:00-21:00 arası kilitli (bostancı e-5ten caddeye çıkmak yarım saat 45 dakika sürüyor. hızlı yürüyüşle 6-7 dakikada yürürsün o yolu). anca kozyatağından ethem efendi caddesi başına otobüsle gelip cadde boyunca aşağı yürüyebilirsin. en kısası bu.

  • tururo  (09.03.16 08:33:30)
Saat 6 gibi çoıkıp 7 gibi varmam lazım. Trafik olur sanırım.

  • Cursed Chico  (09.03.16 09:24:35)
Burdan göztepe yapıp ordan selamşçeşöme parkı fşlan aşağı yürüsem olmaz mı.*

  • Cursed Chico  (09.03.16 13:36:53)
kısa mesafe değil o dediğiniz yer, o da olabilir :)

  • fakyoras  (09.03.16 13:39:04)