Tıbbi görüntüleme teknisyenliği?

Atamalarının fazla olmasi, diğer memurlara göre maaşın iyi olmasi, mesai saatinin az olması ve 20 yılda erken emeklilikten dolayı bu yıl üniversite sınavına girip özel üniversitede bu bölümü yazmak istiyorum.
Forumlarda herkes kötü şeyler yazmış, kimse memnun değil ve tavsiye etmiyorlar.
Evet sizce bu iş nasıl? Bu bölüme gitmekle hata mı ederim? Tavsiye edecebilecegibiz özel bir okul var mı?

ben daha yaptığı işi tavsiye eden adam görmedim hayatımda. bir meslek için yapanlardan uzak dur.

  • gozu acik sevisen yahudi  (08.03.16 18:42:15)
Goruntuleme teknisyenligini bilemiyorum da odyometristlik 10 numara

  • la noix  (08.03.16 19:02:11)
Atamaları nasıl?

  • uyuya kalip kavimler gocunu kaciran adam  (08.03.16 19:36:11)
Tanidiklarimin neredeyse tamami ozelde calisiyor. 4-5bin maaslari var. acili yok biseyi yok. Ustelik ustune doktora yaparsan odyolog olursun. Sanirim tr'de 20 tane falan var toplamda

  • la noix  (08.03.16 19:58:09)
Hocam sanırım sizin dediğiniz lisans. Bu tıbbi görüntüleme onlisans iki yillik

  • uyuya kalip kavimler gocunu kaciran adam  (08.03.16 20:13:08)
www.butunsinavlar.com

olur da okursan bi güzellik yaparsın artık bana hehe :)
  • la noix  (08.03.16 20:27:54)
Eyvallah yaparım tabi güzellik de okul yok yahu ben İstanbuldayım :)

  • uyuya kalip kavimler gocunu kaciran adam  (08.03.16 20:48:12)
Ne trde 20 tane var. gecen sene bizim okuldan 80 kusur mezun oldu bilmeden konusmayin.gun gectikce artiyo haliyle dusuk bolum herkes gidiyo ilerde is hormez diye dusunuyorum.iyi olmaniz lazim daimi olmak icin

  • eclipsed moon  (08.03.16 23:59:56)
@eclipsed cumleyi tam okuyalim doktora yaparsan demisim. Eger sizin uni'de doktora ogrenci sayisi 80 ise tamam haklisin. Yok lisanstan bahsediyorsan once okuyalim, okudugumuzu anlayalim

  • la noix  (09.03.16 08:00:32)