[]

Kapıda ödeme ile ürün satışı

Merhaba,

Gopro kameramı satacağım, alıcı kapıda ödeme istiyor. Bilale anlatır gibi anlatır mısınız bana bu sistemi?

Para ne zaman elime geçiyor? Alıcı ürüne zarar verebiliyor mu vs?

 
kapıda ödeme için vergi mükellefi olmanız lazım


  • Frederick Co  (08.03.16 13:58:39) 
fatura ile birlikte göndermeniz görekiyor kapıda ödeme için.


  • fakyoras  (08.03.16 14:01:26) 
Tek ürün için vergi mukellefligi mi gerekiyor?


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (08.03.16 14:01:51) 
Elimde faturası var aslında hepsiburada'dan :D


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (08.03.16 14:02:24) 
öyle olmuyor işte :D sizin kesmeniz gerekiyor :) tek ürün için bile olsa.

bir şekilde halledebilirseniz alıcı ürüne zarar veremiyor.
  • fakyoras  (08.03.16 14:04:54) 
Kolay olmuyor o isler. Ben de denemistim ptt kargoda bok püsür dediler ugrasmadim hic. Aliciyi ikna et parayi gondersin sen de urunu gonderirsin.


  • halitkin  (08.03.16 18:46:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.