yazın beyaz kalmak için güneş kremi önerisi?

babe veya la rocheyi almayı düşünüyorum yağlı bir cildim var, alerjim yok güneşe sadece beyaz kalmak istiyorum ve cildimi yapış yapış yapmayacak krem önerebilir misiniz?

yüz için şunu önerebilirim

www.lancome.com.tr

ya da

www.clinique.com

Bahsettiğin markaları bilmediğim için bunları öneriyorum.

Edit: beyaz kalmak için spf i yüksek ürünler kullanmalısınız.
  • interview with the vampire  (08.03.16 12:23:38 ~ 12:25:44)
Avene

  • kucukharfler  (08.03.16 12:27:19)
avene

  • bordeaux  (08.03.16 12:34:14)
avene ama lütfen eczacıya sorun beyazlık bırakıyor mu diye.
hatta hangi ürünü alırsanız alın bunu sorun. spf arttıkça bazı ürünler ciltte beyaz bir tabaka bırakıyor.

  • dijalli  (08.03.16 12:49:25)
Paraya kıyarım dersen clinique. Ben aşırı beyazım ve alerjim var. Temmuz öğlen saati sıcağını bile yendim bu kremle :)
Clinique kadar kalıcı olmayan ama sık sık sürdüğün sürece aynı etkiyi yapacak Yves Rocher var geçen yaz da bunu kullandm çok iyiydi. Günlük de kullanıyorum.

  • megalomaniac  (08.03.16 13:51:40)
yag konusunda la roche'un en iyisi 30 spf anti shine matte fluid. perfekt

  • equine  (08.03.16 13:59:19)