nusr-et

benim kardeş yanıma gelecek ileriki günlerde. abla şu nusr-et çok mu pahalı ya, gidilmez mi falan diye sordu. merak etmiş özenmiş heralde :)
harbiden fiyatlar ne alemde, birkaç örnek verir misiniz? :)

lostcumi nusr-et değilde afiyet oneririm. ikitellide bir bayileri var. kisi bası hayvan gibi yersen 50 liraya cıkarsın ki o da hayvan gibi yersen. tavsiye ederim.

  • anonymice  (07.03.16 19:59:31)
güzel öneri, teşekkür ederim, gidilebilir aynen. ama ikitelli biraz uzak kaldı bana.

  • lost aci soyler  (07.03.16 20:00:45)
Kişi başı 100-150 tl'yi gözden çıkarmak gerek. Bence çok bir numarası yok ama bir kez gideceksiniz neticede. Gidin görün ukte kalmasın

edit: veya haftasonu için gaziantep'e uçak bileti alın :)
  • razvan rat  (07.03.16 20:02:57 ~ 20:04:22)
kişi başı 80 liraya çıkabilirsin nusr-et'ten. tabi, içkisiz.

  • mermize  (07.03.16 20:04:30)
Et için Kasabım'ı öneririm. Nusret tamamen abartı bir yer. Fiyatları da şurada görebilirsiniz: www.zomato.com

Hem daha merkezi bir yerde. Hem etleri güzel. Hem de uygun fiyatlı.

Virginia Angus da olabilir: www.zomato.com
  • fuck is a four letter word  (07.03.16 20:15:45 ~ 20:16:36)
Ben yoğun et tadını sevmediğim için hamburger+bira alıyorum. Hamburger 25-30 gibi bir şeydi.

  • jazzabel  (07.03.16 20:29:35)
Virginia Angus'tan hamburger yiyin onun yerine. :D

  • nice tnetennba  (07.03.16 20:29:52)
New york steak 70 tl idi 2 sene önce. Alkol almazsanız kişi başı salata içecek öte beriyle maksimum 100 ödersiniz.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (07.03.16 20:31:56)
daily dana da çok iyi 30-35 liraya kalkarsınız güzel bir hamburger ve içecekle.

  • denne  (07.03.16 20:43:36)
anadolu yaksindaysan libadiye'de et mekan diye bir yer var. burasi da cok ucuz degil ama nusret havasinda bir yer. nusrete hic gitmedim ama populer oldugu icin muhtemelen pahali bir steak'cidir

www.etmekan.com
  • exlibris  (07.03.16 21:22:41 ~ 21:24:01)
Nusret Burger diye bir yer de var, orayı düşünmez misiniz?
www.zomato.com
2 hamburger, ortaya 1 lokum üstüne de tatlı nipseten makul bir fiyata çıkarsınız. Hem kardeşinizin de gönlü olur, ortamlarda ben Nusret'e gittim diye anlatır :)
  • montreal  (07.03.16 21:27:11 ~ 21:29:50)
fiyatlar hakkinda bilgi verilmis zaten ama gitmenizi tavsiye etmem. arayarak rezervasyon yaptirabiliyorsun sozde ama rezervasyon yaptirdigin saatte gittigin zaman bos masa yoksa (ki genelde olmuyor) bekleticem sizi diyorlar. ne kadar bekleyecegiz sorusuna da kesin bi sey soyleyemem diyorlar. 10 dakika sonra oturabilirsin belki ama kimse kalkmazsa rezervasyon yaptirdiginla da kalabilirsin yani oyle bir mantik.

  • buzzlightyear  (08.03.16 14:04:10)