Snapchat nedir detaylı anlatır mısınız?

Bilal'e anlatır gibi anlatır mısınız lütfen?

bu bir cep telefonu uygulamasi. android isletim sistemi ve ios sahibi telefonlarda calisiyor. ios icin appstore diye bir uygulamaya girerek yukleniyor. android telefonlarda ise google play diye bir yerden indiriliyor. indirme islemi bittikten sonra telefon numarasiyla sana bir hesap acmis oluyor. bunun yani sira sana bir kullanici adi da veriyor. rehberindeki kisilerine de erisebilen bu uygulama, rehberinde olan bu uygulamayi kullanan bireylere ve bildigin kullanici adlarina, kisa sureligine beliren o an cektigin fotograflari gonderiyor. bu fotograflar karsidaki tarafindan sadece belirtilen sure (azami 10sn) gorunuoyor ve saklanamiyor. Eger ekran goruntusunu alirsan, bu ios isletim sistemine sahip telefonlarda ana ekran tusu ve tus kilidi tusuna ayni anda basarak ulasilabilir karsi tarafa fotografi gonderdiginiz kisi fotografi kaydetti gibi. fotograflar gonderilmeden once uzerine bazi grafikler eklemek de mumkun. bu yazi olabilecegi gibi parmak ucuyla cizdiginiz bir kalp de olabilir.

  • lifeframe  (07.03.16 15:57:03)
ergenler birbirlerine çıplak fotoğraf göndersin ve kaydı kalmasın diye geliştirildi, çok tuttu.

  • 386 dx  (07.03.16 16:48:39 ~ 16:49:06)
instagramın alternatifi gibi bi şey. kaydedilmiyor, instagram gibi galeri yok. yalnız screenshot aldığında bildirim gidiyormuş.

  • sayns  (07.03.16 17:04:38)
estetik kaygısı olmadan sikko sikko fotoğraf ve videolar çekip 24 saatliğine paylaşma uygulaması

  • Sskywalkeremre  (07.03.16 17:14:23)