[]

sözlüğe alternatif

nereler var, sizin gittiğiniz ya da gitmeyi düşündüğünüz?

-instela var eski itü sözlük
-uludağ sözlük var
- youreads yeni çıktı ama sanırım o daha bi kültür formatlı ve çok yeni.

sizin başınızı alıp gittiğiniz sözlük hangisi?

 
Hicbirisi.


  • eksi sozlukte eksiyen adam  (06.03.16 18:03:49) 
9chat denedim belki senin hoşuna gider ama ben kafam rahat takılmak istediğimden bıraktım.


  • her gece aç  (06.03.16 18:50:29) 
egitimsozlugu.com kavramların anlamlarının açıklamasının yapıldığı çok güzel bir sözlük sitesi. Özellikle eğitim alanında birçok kavramın açıklamasını bu siteden bulabilirsiniz. eğitmenler, öğrenciler bu kavramlara hakim olursa kesinlikle çok daha başarılı olacaktır.


  • kavramlar  (08.12.18 21:02:32 ~ 09.12.18 17:45:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.