Bu koşu bandı alınır mı?

Pisiklet hediyesi de varmış
65 kilolarında erkeğiz efendim
Alternatif seçenekler itinayla değerlendirilir

www.hepsiburada.com

hayır. 1 yıllık spor salonuna abone ol bu parayla. nasıl olsa 1 ay verimli 2. ay ara sıra 3. ay hiç kullanmıyor olacaksın.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (06.03.16 14:39:54)
Alınmaz.

Bir yıl spor salonuna devam edilir. Eğer bir yıl istikrarlı gidebilirsen ikinci yıl koşu bandı alınır.

ayrıca 3000 tl vermeyeceksen koşu bandı alınmaz. Ucuzu, hiç almamaktan daha kötüdür.
  • harzem  (06.03.16 14:45:17 ~ 14:46:04)
3000 tl vermeyeceksen koşu bandı alınır.

altı üstü bant dönüyor, sen de koşuyorsun amk. koşmamaktan kötü demiş bir de. neyse küfretmeyeyim başlarsam bitiremem şimdi.
  • diffarensiyel  (06.03.16 14:50:20)
abi istikrarlı olacaksan al. yok istikrarlı olmayacaksan, olmayı öğren.

çalıştığım şirkete ait spor salonu aylık 8, yıllık kampanyalı 72 tl. aylık üyeyim daha gitmedim.

evimin altında spor salonum var ücretsiz ve daha adım atmadım.

4 ayda 30 kg verdim orası ayrı konu. :) 100 kg, 182 cm bildirdi.
  • t3hn0  (06.03.16 14:57:35)
Tabi canım murat 124 de gidiyo golf de gidiyo, hepsi aynı, hepsi eşit güvenlikli. Önemli olan teker dönsün can güvenliği falan hep bahane.

Ucuz bant alın da diz kapağı bilek eklemleri falan parçalansın bir ay sonra.

te allam ya götü göbeği yaymış adamlar yorum yapıyo spor konusunda.
  • harzem  (06.03.16 14:57:52)
koşu bandı alma bisikletten al direk. eliptik bisiklet diyolar bunlara, koşu bandından daha iyi kilo verdiriyor.

  • halitkin  (06.03.16 15:54:32)
alt komşunu düşün ve alma :)
yıllık spor salonu üyeliği ve ağırlık çalışmalısın +1

  • fasulyek  (06.03.16 15:58:58)