gitsem mi yoksaysam mı ikilemi

yine boktan bi gönül işi ile karşınızdayım.

bi arkadaş var efenime söyliiim, birkaç aydır tanışıyoruz, kanka muhabbetine sardık falan ufak bi problem üzerine tanışmıştık facebooktaki bi gruptan. geçenlerde geldi işte olduğum şehre, iş çıkışı görüştük işte 3 3 bçk saat takıldık küçücük bi mekanda, hani ikimizinde enerjisinden olsa gerek ilk görüşme için bi anda samimi olduk hani birinize kanınız ısınır 40 yıllık arkadaş gibi davranırsınız ya hah böyle bişey.

ama işin rengi biraz değişti işte, küçüück kafe de sarkı falan söyleniyor, başkalarıda gelince kafede oturacak yer kalmadı sıkışarak oturduk işte neyse bu elini belime attı -ben şok- ses etmedim rahatsız da olmadım popo kadar alan diye. şarkılar söyleniyo falan bi anda elini elimin üzerine koydu -ben şokx2- neyse ya dedim indescribable kızım adamın yürüyecek hali yok ya küçücük alan işte ritim tutuyonuz uzatma diye içten kendime sövüyorum. neyse ufak bişey oldu onu düşünen bi hareket yaptım tuttu ay teşekkür ederim cağnım yea misali yanağıma öpücük kondurdu -yok artık lebron james şoklardan şok beğen-

tabi ben bu 3 bçk saat içinde la oğlum senin şu arkadaş da efso iyi ya bi yürüsem diyorum vs muhabbeti döndürdüm yalan yok.

arada sigara molasına dışarı çıktık neyse dışarıda da hep sarıldı bana -tövbe tövbe estagfurullah, rahatsız da olmuyorum ama işin garibi nasıl gevşek geniş bişey oldum mk-

neyse mekandan ayrılcaz evlere dağılacağız yürüyoruz durdum bunun koluna girdim. koluma girmesini istemezsem kolumu gevşek bırakırım olayı yoktu dahabi sıkı tuttu gibi oldu falan.

yaşadığı şehre dönerken işte merak edip yazdım nerdesin naptın daha kaç saat var vs. eve geldiğini söyledi sonra ses yok. arıyorum mesaj atıyorum cevap yok. ertesi gün yazdı çok içmişim mide pert. dertlendim içtim.

derdin ne dedim söylemedi sonra da mesajlaşma azaldı.
derken az az mesaj bugüne geldik.

buna dedim ki haftaya evdeysen oraya geleyim diyorum ona göre plan yapıcam bi ses et.

iki kere whatsapp a girdi kime yazıyorsa bana yazmıyor okudu da.

bana yürüdüyse bile benyine mallıktan anlamadım üstüne bok ettim.
sırf cevap vermiyor diye iyice taktım.
hoşlanıp hoşlanmadığımı bilmiyorum en son buna dedim la olm senden hoşlandığımı mı düşünüyorsun da yazmıyorsun ne iş ya dedim sorun yok canısı dedi.

bu ne la? ben anlamadım bilen beri gelsin
ay nolur lütfen
ona göre haftaya gideceğim ben ne yapayım. cumaya kadar yazmıcam. cuma sorucam yarın akşama orada olucam eğer evdeysen yoksa gelmicem diye.

ne yapayım

acilli help :(

Hikaye değildi ayrıca trip attım. O gün ona hayatta gelme abi senin oraya dedim milli hareketle sıkıysa gelme bak noluyo dedi :/

  • indescribable  (06.03.16 14:41:43)
Başka bakış açısı yok mudur yav

  • indescribable  (06.03.16 14:52:33)
Başkası var diyince mi geri yaptı bu anlamadım. Ki hem sorun yok diyo hem yazmıyor abi

  • indescribable  (06.03.16 15:15:03)
gitme, olmaz bundan bi yol.

  • zeytinyaglicinseddi  (06.03.16 15:20:13)
Ne istediğimi ben de bilmiyorum başkası lafta var aslında hoş bu elemana da öyle bişey hissetmiyorum sanki ya. Ne bileyim bu aralar tutunacak dala ihtiyacım var boktan bi dönem geçiriyorum. Falan

  • indescribable  (06.03.16 15:31:08)
Sen bir bayan olarak gerekli adımları atmışsın zaten.Attığın adıma karşılık gelmediği için bir daha mesaj atma,arama. O yokmuş,hiç olmamış gibi davran

  • turkuaz  (06.03.16 16:21:10)
Zaten gidemiyorum haftaya başka yere gidecekmiş işi varmış. Falan falan. Bilemedim konuşuyoruz şimdi piyasa da yok ama. Ha bi de Last seen kapatmış benim için değildir herhalde

  • indescribable  (06.03.16 17:53:44)