eşofman altı replika mı markasız mı?

adidas, nike falan 150 lira diyor eşofman altına.
ya replika adidas, nike alacağım ya da defacto, lcw gibi yerlerden alacağım.
okulda giymek için hangisini seçerdiniz?

orta okuldan beri eşofmanla dışarı çıkmıyorum. çıkacak olsam: "kaliteli (3-5 giyimde haşat olmayacak) + rahat olanı + teşhirci gibi göstermeyeni" alırdım. yemişim markasını.

  • nawar  (06.03.16 14:15:32)
üniversiteye hep bisikletle gidip geldiğim için 4 yıldır eşofmansız çıkmam ben de. ben markasını yiyemiyorum malesef 150 lira veremem bir eşofman altına.

  • diffarensiyel  (06.03.16 14:21:59)
'ucuz ürün alacak kadar zengin değilim' diye bir söz vardı. burada 'ucuz' yerine 'Sahte', 'çakma' gibi kelimeler de kullanabilirsin.

neyse demem o ki gidip orjinal adidas ya da nike eşofman altı almanı tavsiye ederim. gerçekten ciddi bir performans farkı var. çabuk deforme olmuyor, uzun süre kullanabilirsin, dayanıklı oluyorlar ve gerçekten çakma ürüne oranla çok daha rahatlar.
  • air  (06.03.16 14:23:05)
çare decathlon

  • ghilleinthemist  (06.03.16 14:23:27)
@ghill decathlon'dakiler pijama gibi, onları okulda giymem diye almadım. biraz desenli olması lazım.

  • diffarensiyel  (06.03.16 14:25:17)
adidas bu konuda çok sağlam gerçekten. pahalı mı evet ama parasının hakkını veriyor. çakma ürünler ilk başta güzel slim fit gibi duruyor 2 yıkamadan sonra şalvar oluyor.

  • gozu acik sevisen yahudi  (06.03.16 14:28:37)
Parada sıkıntı varsa 5 tane LCW al bir tane adidas yerine, her gün birini giyersin. Adidasın performansı süper ama 5 tane LCW de sana 1,5 sene gider nereden baksan.

  • kesinlikle direngen  (06.03.16 14:30:13)
Adidas al, mağazada dene, netten al :)

  • soft  (06.03.16 14:39:18)
@soft netten ucuz adidas linki alabilir miyim? yıllardır bulamadım da sen sürekli görüyorsun galiba.

  • diffarensiyel  (06.03.16 14:52:51)
colinsten aldım ben geçen. 40tlydi hem de rahat. elbette adidas gibi yıllarca idare etmez. ama oraya ve onun gibi mağazalara bak derim ben.

  • ruhen hastayim ben  (06.03.16 15:07:50 ~ 15:08:14)
Decathlonda 40-50 tlye adidaslar var.

Bu arada her gun kullaniyorsan normal pantolon filan da olur neden illa esofman alti? Ben de nisandan itibaren her gun bisikletle giidyorum ama normal giyiniyorum. Sehirdeki diger insanlar da oyle.
  • kuehles blondes  (06.03.16 16:44:37)
@kuehles link atabilir misin?

Bisiklet sürdüğüm yer tamamen yokuş. Gelirken her yerim batıyor. Dersten sonra da spor salonu'na gidiyorum. Kot giymem çok sıkıntılı olur.

Sen nasıl yolda sürüyorsun?
  • diffarensiyel  (06.03.16 17:27:05)