[]

Letgo satış hakkında

Burada sadece sapık insanlar mı var yoksa bir kadın için giysi ayakkabı satışı için uygun bir site mi değil anlayamadım ilk 5 mesaj ağır abazanlar tarafından gelince.
 
sapıklar her yerde.


  • icim urperiyor  (05.03.16 19:42:48) 
Kuzenim kitap koymuştu geçenlerde. Adamın biriyle gayet normal bir diyalog kurmuş ve yer, zaman, fiyat konusunda anlaşmışlar. En son adam şunu yazmış: "Kullanılmış iç çamaşırlarını yüksek ücretten alabilirim."

Bunlar en azından dürüst sapıklar. Dürüst olmayanı da gelebilir.

Letgo'nun mantığı Türkiye'ye komple uygun değil. Yazık olmuş o kadar harcanan paralara, reklam kampanyalarına...
  • john voxville  (05.03.16 21:05:55 ~ 21:07:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.