Sırt çantanızın boyutu ne kadar?

Neler sığabiliyor, neler taşyıorsunuz? Fiyat incelemek için link verirseniz, güzel olur.

Adidas kullanıyorum tam bir laptop boyutu sanırım 15.5 inç benimki. İçinde kitap parfüm cüzdan laptop spora gideceksem ayakkabı ve havlu taşıyorum.

  • gozu acik sevisen yahudi  (05.03.16 12:53:18)
17 inç için çanta almak zorunda kaldım ccs marka
herşey sığıyor ama çok ağır oluyor.

  • rakicandir  (05.03.16 13:19:33)
Bir 20lt, bir tane 25 lt, bir tane 35 lt ve bir de 65lt var. Sigmama durumu soz konusu olmuyor.

  • stavro  (05.03.16 13:24:42)
bundan kullanıyorum. 13" ultrabook, şarj cihazı, cüzdan, anahtarlar, flash disk vs. bir sürü başka ıvır zıvır var. küçük olduğu için bunu kullanıyorum.

www.webdenal.com
  • delidir yakalayin  (05.03.16 14:26:02)
Jansport Envoy, 65 dolar. 30 litre civarinda. 17.3 inc leptop rahatlikla sigar. Birsuru bolmesi var, 3-5 gunluk seyahatlerde kullaniyorum daha cok.

  • duygaa  (05.03.16 23:53:53)
www.amazon.co.uk

her sey..
  • ubi dubium ibi libertas  (06.03.16 00:01:11)
Bende şuna benzer var www.boyner.com.tr

çanta patlayacka gibi. laptop, tablet, tişört alt pijama üst pijama çorap su şisesi zor sığıyor. Biraz genişini almam laızm. Attıkalrınız güzel. ama resimlre bakınca pek fark yok gibi hacim olarak. Görmeden alacağım gibi mecbur
  • Cursed Chico  (08.03.16 19:51:45)
monster'ın 17 inch bilgisayarın yanında verdiği çanta var.
laptop, adaptör, pantolon, 4 tshirt, 2 atlet, 2 boxer, 2 çorap, 1 hırka sığdırdım. su şişesi ve şemsiye bi de. yarım litrelik.

  • ghilleinthemist  (08.03.16 20:12:19)
www.decathlon.com.tr
Kitap, kulaklık, tshirt falan işte baya iyi. Şans eseri decathlonda gezerken 1 ay kullanırım parçalanır diye aldım, 1 sene oldu sıkıntısız devam ediyor. Laptop falan taşımayı düşünüyosan olmaz ama. Küçük gelir.

  • naberabi  (08.03.16 20:47:49)