ekşişeyler hakkında ne düşünüyorsunuz?

eğer olanbiten'de gördüyseniz ekşi sözlüğe ait yeni bir fasilitedir ekşişeyler. güzel entry'leri (sanırım biraz editleyerek) ekşişeyler adlı sitede paylaşıyorlar.

(git: seyler.eksisozluk.com )
eksisozluk.com

sizce güzel mi?

bence sub-etha butonu kaldırılmasaydı oraya eklenebilecek güzel bir site olurdu.

giripte vaktimi harcayacağım bi site değil.

  • masa penisi  (04.03.16 15:54:53)
  • chicha  (04.03.16 15:56:03)
sub-etha butonunu alta koydular.

ekşişeyler çok boktan bence, para kazanma hırsı neler yaptırıyor.
  • passion rules the game  (04.03.16 16:34:30)
tiksindim. yani öyle sinirlendim ki ekşi hesabımı kapatmayı bile düşünebilirim. tırı vırı bişey olmuş işte. 15 yaşındaki yeğenimi eğlendirebilir.

  • synick  (04.03.16 16:35:06)
begendim. eksisozlugu cok takip edemiyorum zaten. kacirdigim guzel seyleri burdan bulabilirim gibi.

  • bir varmis bir yokmus  (04.03.16 16:56:02)
tasarım ve yazılım faciası. kuzenine yaptırsa böyle olur

  • tchuck  (04.03.16 16:57:59)
lanet olsun sebebi neydi ki
fazla dürümün zararları

  • Kovacic  (04.03.16 16:58:04 ~ 17:17:46)
Yonetici kendi sitesi olan eksisozluge inanmayip icinden sectigi iceriklerle baska bir site aciyor. Carpik bir durum.
Ayrica telif acisindan da yapilan etik degil.

  • f_d  (04.03.16 17:07:03)
Ben beğendim, neden olmasın. Nasıl ki Ekşi açıldıktan sonra yüzlerce klonu çıktı, Ekşi de kendi bünyesi altında başka bir formatı hayata geçirebilir. Ekşi Sözlük kullanıcısı doğası gereği bi siki beğenmeme eğilimindedir ama bence güzel, zamanla daha da iyi olabilir.

  • angelus  (04.03.16 17:11:19)
kanzuk'un arzuladığı sözlüğü de görmüş olduk böylece. komikmiş.

  • rygard  (04.03.16 17:15:28)
bugün iki kere girdim; bir olay butonunu yaktığında, iki de az önce sözlük'teki koca yönlendirmeyi görünce. bir daha da asla girmem. büyük konuşmak gibi oldu ama zerre ilgimi çekmedi yapılan şey.

  • devilred  (04.03.16 17:44:01)
eksisozluk.com

bu entryyi okudum aslı var mı diye sözleşmeye baktım ve sözlük o an benim için bitti. bugüne kadar sözlük düzelir diye ümit ediyordum da kanzuk bu işi aleni bir şekilde ticarete döktüğü sürece ben sözlüğü çöplük olarak kullanmaya hazırım. nasıl olsa birileri elinin sevdiğini istediği gibi alıp oraya atacak.

her ne kadar süper bir fikir olsa da ve iyi görünen bir site olsa da "ben zeki hukukçuyum" imajıyla yapılan etik olmayan işler kaş yaparken göz çıkarıyor.

don't feed the troll off
feed the troll on
  • burty  (04.03.16 17:57:24 ~ 18:06:07)
devilred +1

zaten konsept ilgimi çekmiyor. adında ekşi olması da bir şey ifade etmiyor ama dışarıdan bakan biri için güzel görünebilir.

ek olarak sözlüğe buraya malzeme çıkartacak entryler girmediğim için de çok memnunum.
  • ron dennis  (04.03.16 18:04:04)
fikir güzel içerik kötü şimdilik.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (04.03.16 18:07:11)
tamamen gereksiz ve çok kötü girişim.

  • hpkhga  (04.03.16 18:13:08)
Bence iyi fikir. Sözlük maç kavgalarıyla, bkz ile ayar vermeye çalışan liselilerle falan dolu. Düzgün içerik okumak istediğin zaman gireceğin bir yerden uzaklaştı. Güzel, bilgi içerikli entry çok azınlıkta. bu site de bu tip kaliteli içeriğe ulaşmak için güzel olmuş. Tabii içerik ve tasarım geliştirilebilir ama fikir iyi.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (04.03.16 18:18:39)