daha ne yapayım ki durum düzelsin

iyi geceler duyurucular,
şimdi benim yıllar önce tanıştığım çok sevdiğim benden 5 yaş büyük bi abim vardı. bu kişiyle aynı sınıfta okuyorduk daha sonra o başka şehire ben başka şehire gittik telefon numaram vardı onda. sonrasında ben telefon numaramı değiştim eski hattımı da babama verdim. bu arkadaşta ara sıra aklına geldiğimizde kıssadan hisse veren dini ağırlıklı mesajlar çekerdi. bu gece bu arkadaş mesaj çekmiş babama. babamda
- ulan sen manyak mısın? diye cevap yazmış. bu arkadaşta sen benim eski tanıdığım ayı yogi değilsin. yinede kendine iyi bak tonton kardeş yazmış. babam bunu söyleyince hemen arkadaşa mesaj çektim ben ayı yoginin babasıyım işte numara yabancı geldi özür dilerim falan v.s ama arkadaştan cevap gelmedi.

biliyorum bu durumda asıl ayı babam oluyor. yarın bu kişiyi aramayı düşünüyorum fakat daha ne yapabilirim durumu kurtarmak için arkadaşımın gönlünü kazanabilmek için ?

sakin olun. anlar :)
mesaj atın aramak istemiyorsanız.

  • kediebesi  (02.11.09 00:31:56 ~ 00:42:16)
çok utandım bu olaydan sonra şimdi aramak istiyorum ama uyumuştur ayıp olur diye aramıyorum

  • Ayiyogi  (02.11.09 00:35:40)
basit bi yanlış anlaşılma olmuş deyin doğruları söyleyin kafi.

  • dieselsingle2  (02.11.09 00:36:30)
"Ahaha babamla tanışmışsınız.. Nasıl sevdin mi abi?"

  • pass  (02.11.09 00:45:33)
utancımdan yazamadım dedim üzerinden zaman geçsin

derim babam durumu bildirdi bana
özür dilerim onun adına
burda işler yolunda
haydi kal sağlıcakla
  • Ayiyogi  (02.11.09 00:52:34)
Korkma bence bu kadar. Alttan al. Dediğimi yap. Önce tepkisini ölç, sonra uygun bir mesaj at. Sonuçta sen bir hata yapmamışsın. Onun görüşüne göre özür dile veya dileme...

  • pass  (02.11.09 00:54:21)
bu duruma uygun kissadan hisse dini bir hikaye bul gonder; manidar olur.

  • gunlerin kopegi  (02.11.09 04:24:28)