Nexus 4 pili

selamlar,

orjinal olarak bulamıyorum. piyasaya sürülmedi mi hiç bu meret? yan sanayi dolu her taraf ama yorumlarda telefonu patlattığını okuyunca (özellikle amazon.com gibi sitelerin yorumlarında millet patlamış telefonunun fotolarını paylaşınca) korktum açıkçası.

sağlamından bir pil arayışına girdim acilen, artık telefon bitmiş durumda çünkü. sabah 6:30 civarı fişten çekiyorum, yaklaşık 9:30'da düşük pil (%15) uyarısı veriyor...

yanımda taşınabilir pil, adaptör ikilisi olmadan hayat işkenceye dönüyor. cepler hep dolu, pantolonlar, ceketler aşındı, sündü. bıktım artık, kurtarın beni :'(

redditte bunlara orijinal demişler:

www.spareslg.com
www.replacebase.co.uk

Türkiye'ye gönderirler mi bilmiyorum.

yine redditte bir eleman aliexpressten yan sanayi batarya alıp test etmiş.

www.reddit.com

  • inheritance  (04.03.16 08:38:54)
ben dx.com'dan almıştım bir tane, 2-3 aydır kullanıyoruz, şimdilik herhangi bir sıkıntı yok. fakat orijinal pilin ömrü dolduğu için yenisini (kağıt üstünde daha yüksek kapasitelisini) alalım dedik, yenisi de aynı performansı veriyor. elbette orijinal olmadığı için. tehlikeli aslında, bak içime kurt düşürdün şimdi...

  • orient blue  (04.03.16 11:14:00)