birilerine çok pis çatasım var

ara ara geliyor böyle, giydiresim var birilerine. birkaç duyuruya provokatif cevaplar verecektim, zor tuttum kendimi.
normalde böyle duyurular da açmıyorum ama belki buraya biri bişey yazar da anasından emdiği sütü burnundan getiririm o göteleğhöşsdld, öhöm evet.

soru: size oluyor mu böyle arada huysuzluk yapıp birileriyle kapışma isteği. illa bire bir kapışma olmasına da gerek yok gerçi, sağlam laf sokmak da olur. oluyor mu, hı?
(rahatlayınca silebilirim duyuruyu)

oluyo

  • la noix  (02.03.16 19:48:16)
Olmaz olur mu jo

  • Atimi  (02.03.16 19:48:16)
duyuru fight club kuralım

  • la noix  (02.03.16 19:56:58)
@la noix, kılapta olan kılapta kalmaz ki, birine laf soksan ebedi kin bağlıyor her fırsatta bik bik.

  • baba jo  (02.03.16 19:58:35)
Olmuyo

  • nick konusunda kararsizim  (02.03.16 19:59:42)
oluyo tabii ki olmaz mı, görmüyo musun herkese dalıyorum. SAVAŞ MI İSTİYORSUN KAMON

prntscr.com
  • der meister  (02.03.16 20:02:29)
hem de nasıl. geçen gün kezonun birine ana avrat düz gidecektim de zor tuttum kendimi.

  • nothing in my way  (02.03.16 20:02:53)
@nick konusunda kararsizim, i.hizliresim.com

sırf gıcıklık olsun diye hayır dediğini biliyorum ama tuzağına düşmiycem, herkese olur.
  • baba jo  (02.03.16 20:05:08 ~ 20:05:37)
@der meister farketmedim değil şu ara baya atarlısın genç
ama çoğuna +1 yapmak istiyorum ahahah

@jo işte ondan dolayı süper. 3-5 düşman edindin mi diğerlerine kuşlar çiçekler olursun enerjiyi o 3-5e harcadıktan sonra
  • la noix  (02.03.16 20:05:27)
durup dururken olmuyor. pislik sezersem oluyor. küçük hesaplar. vs.

mesela senin gibi biri çatacak yer arıyor. beni buluyor. e ben de hissediyorum. o noktada film kopuyor, itin götüne sokoroloşşooğ senin deyiminle.

mesela bir soru sormuşum. hemen niyet okunuyor, psikanalizim yapılıyor. genel soruya şahsi cevap gelmeye başlıyor; neden diye sorulmuş ama nasılı anlatılıyor; böyle yumuşak gördüğüne falan girişmeye çalışıyor insanlar. bunu cici cici kılıflara sokmaya kalkıştıkları zaman o kılıfı çekip alıyorum sadece. elektron değilsin, öyle hem orada hem burada olamazsın, ya götsün, ya değilsin. pasif agresif tatlış kasmalar çok gıcık.

bir iki kere genel sinir bozukluğum yansıdı cevaplarıma. onda kişiden özür diledim açıktan, editle. iyi bir şey değil bence. sevmem ben. ne suçu var karşımdakinin.
  • godoşu beklerken  (02.03.16 20:08:16)
@der meister sen sempatique cocuqsun, dalışın bile öyle oluyor. la noix gibi benim de +1'leysim geliyor ama evet, aynen devam.

  • baba jo  (02.03.16 20:10:54)
@godoş olm sen bi kere benim duyurumda niyet okumuştun asıl lan!! sonradan geri yapmıştın ama, affettim ben de haliyle...
@küçük tolkien, godoş ne diyor, pasif agresif kasılmalar çok tatlış. yerinde olsam tatlış lafını yemek istemezdim; dök içini o yüzden.

  • baba jo  (02.03.16 20:13:32)
senin giderin benim hoşuma gider, atarın bana can katar.

bir şey daha vardı ama unuttum. karikatürü bulunca yapıştırırım buraya.

böyle 2-3 saniyeliğine oluyor, sinirleniyorum bazen ama o kadar. pek de umursamıyorum çünkü açıkçası. böyle kendince laf sokmalı atarlı cevaplara da dönmüyorum, mesajlara da cevap vermiyorum. sözlük de duyuru da bu tarz cevap vermediğim mesajlar var bol bol :)
  • nawar  (02.03.16 20:19:34)
ne dedin sen
çat

edit: bu duyuruyu silersen sana kin beslerim jo!
  • la noix  (02.03.16 20:22:34 ~ 20:23:11)
@baba jo: nerede yahu? hangi duyuru o? şakam kaka olmuş olmasın? şu an şaştım çünkü ben onu biri bana yaptığı zaman yapmaya başlarım. burada en sinir olduğum şey aslında.

benim niyet okuma örneklerim soru içermiyor, direkt infaz. ben soru sorarım. ya da "ise" gibi şartlı cümle bağlaçları kullanırım ki karşımdakini tanımadığımı bildiğimi belirtmiş olayım.

"seni tanımıyorum" falan diye girerim hatta cevaplarda. bayağı dikaktle yazmaya çalışıyorum ama bu dediğini gerçekten yaptıysam senden de özür diliyorum. demek ki kendi istemediğim şeyi birine yapmışım. ama yaptıysam, tabii :)

edit: şimdi gördüm de tolkien'e öyle dediğine göre, tolkien'in "birileri" diye bahsettiği ben mi oluyorum (konu dışı olmasın, editten devam) naaptım ben size ki alalalaa -- jeton sonraki baba jo cevabını okuyunca düştü :)
  • godoşu beklerken  (02.03.16 20:22:49 ~ 20:35:29)
@nawar, normalde ben de öyleyim inanır mısın. hemen yutup'tan video falan açıyorum kafa dağıtıyorum.
@konusma ben konusuyorum daha bitirmedim, sempatique cocuq yaptı aynısını be :(

  • baba jo  (02.03.16 20:23:11)
@godoş, aynen öyle tolkien senin için şöyle böyle demek istiyor ama işte pasif agresif tatlışlıklar, napıcaksın...

  • baba jo  (02.03.16 20:28:23)
@konusma ben konusuyorum daha bitirmedim, özrün kabahatinden beter. sen nickinle milleti default azarlarken iyiydi!!11

@tolkien'cı gardaş benle ne kavga ediyon, başka hangi duyuruyla derdin varsa git onla et. godoş'u da bulaştırdın işe zaten...
  • baba jo  (02.03.16 20:38:50)
@jo yok işte aynı değil. Benim ekstra sakinleştiriciye ihtiyacım olmuyor. Her vak'ada da değil bazen oluyor. Eskiden ben sinirliydim, kontrol etmek falan zorunda kalıyordum. Sakinleşmek falan. Birkaç yıldır kafam çok rahat. Birkaç konu var. Onun dışında hiçbir konuyu ve sevdiklerim dışında hiçkimseyi canımı sıkacak kadar umursamıyorum. Eğer arkadaşça yaklaşım yoksa canım sıkılmışsa karşılık veririk aksi halde yoksayarım. Tavsiye ederim :)

  • nawar  (02.03.16 20:52:39)
  • la noix  (02.03.16 20:53:07)
@j r r tolkien hayrani, olm insan kavga edeceği adama hacı diye seslenir mi :( yok ben senin gibi naif bir adamla kavga falan edemem, geri alıyorum bütün atarlarımı.

@nawar, benim o olgunluğa erişmem için daha çok güneşte kalmam lazım. seni tebrikler...
  • baba jo  (02.03.16 20:58:15 ~ 21:05:55)
Durup duruken olmuyor, godoş'unkı gıbı oluyor.

  • stavro  (02.03.16 21:08:00)
@j r r tolkien hayrani, sarılalım sıkı sıkı o zaman ^_^

  • baba jo  (02.03.16 21:20:57)
bromance aldı başını gidiyor :D ilk görüşte aşka inanmaya başladım. nasıl da tatlı tatlı tartışıyorlar. sweet and dirty ahahah. uygulamalı örneğin uyamadığı an.

  • godoşu beklerken  (02.03.16 21:30:20)
Hayatimda ilk defa popcorn gif paylastim bi kavga icin buyuk heveslerle, onda da fos ciktiniz iyi mi

  • la noix  (02.03.16 21:30:53)
bence bu da patlamış mısırlık.

  • godoşu beklerken  (02.03.16 21:32:10)
@j r r tolkien hayrani, yabancıların önünde yaptığın oldu mu şimdi :(

huzursuzluktan, kavgadan hasetten beslenen kan emici vanpirler bizden uzak olsun pls..
  • baba jo  (02.03.16 21:34:29)
@j r r tolkien hayrani, ya ben ne didim hacı! godoş başlattı sana pasif agresif tatlış diyerek!

  • baba jo  (02.03.16 21:49:28)
@tolkien, jo: evet didim. vurabilirsiniz, sizi kavuşturacaksam buna katlanırım tatlışlar, 1 geri 2 ileri bak bu açıdan 10/10

  • godoşu beklerken  (02.03.16 21:50:56 ~ 21:51:35)
@tokien, tuzaklar düşmek, abiler kavuşmak için, yazı hazır da minibüs yok, arkası hiç yok.

  • godoşu beklerken  (02.03.16 21:53:07)
@j r r tolkien hayrani, godoş bu söyler, sen daha düşmanını tanıyamamışsın yazık......

  • baba jo  (02.03.16 21:58:37)
bu soru cevap aşamasında baba jo'nun gizli görevi bana olabildiği kadar sık godoş demek, oysa ki ben sadece bir çöpçatanım, ama bir çatamadınız gitti. nerede tutku, nerede ihtiras, hemen hello kitty kıvamına geldiniz. demin ihtiras vardı şimdi 40 yıllık evli gibi oldunuz :(

  • godoşu beklerken  (02.03.16 22:03:26)
yahu siz sevişmeye benden önce teşneydiniz, ben sadece ortadki kıvılcımı harladım, yine başladın geri adımlara naza çekmeye merdo, olmadı, haşinlikte bıraktın olayı, oysa ki haşince kavga etmiyorsunuz, uluorta sevişiyorsunuz!!!

  • godoşu beklerken  (02.03.16 22:28:45)
@j r r tolkien hayrani bırak bu godoşu, aramızdaki çekimi kıskanıyor. baktı yüz vermiyoruz hemen fitne hemen fesat!

  • baba jo  (02.03.16 22:32:39)
@j r r tolkien hayrani, bence godoşu dövmeye gidelim!

  • baba jo  (02.03.16 22:44:17)
@aşıkla maşuka: külliyen iftira! kanıtlayın kendinizi de halel getirtmeyin o zaman kavganıza. kapıştınız da biz mi engelledik? ittifak yaparsanız dediğimi kanıtlamış olursunuz, sizi gülle bülbül, şemsle pervane, mecnunla ferhat, ben buradan anime bile yaparım, yürüyün koçlar birbirinize doğru köprü üzerinden efe efe hadi bakayım; bu uygulamalı örnek elinizde patlayacak yoksa :)

  • godoşu beklerken  (02.03.16 22:55:02)
hahayt, çatladı anam çatladı!! birilerinin oluyormuş böyle çatası demek ki, al bana uygulamalı örnek, oh!

  • baba jo  (02.03.16 22:58:31)
ben klüpteki alter egoyum. bana hesap sormak yok, kuralları ben koydum, tamam 3,2, 1, fight!

  • godoşu beklerken  (02.03.16 23:05:23)
ben de grubun kendisiyim lan o zaman, alla alla!
7. kuralı uyguluyorum, hadi naş!

  • baba jo  (02.03.16 23:07:48)
@la noix, al sana fight club ayrıca!

  • baba jo  (02.03.16 23:08:25 ~ 23:09:42)
duyuru leylası olucaz zaten bu chatimsi şey yüzünden. size daha 40 fırın mana gerekiyor kavga edene kadar. agility 1, dexterity 0, strength 0, endurance 11, charisma yerlerde, diğerini de kaç yıl oldu oynayalı unuttum ulan. küstüm oynamıyorum.

  • godoşu beklerken  (02.03.16 23:12:05)