Ekran kartı ayarını değiştirdim, sıkıntı başladı

Asus laptop'ta iki tane ekran kartı gözüküyor. Biri Intel(R) HD Graphics 4600, diğeri NVIDIA GeForce GT 750M. Geçenlerde nvidia control panel'den physx ayarını değiştirdim. CPU seçili idi, ben geforce'u seçtim ve uygula dedim. Şimdi arada bir yarım saniyeliğine görüntü gidiyor. Flash ya da html5 videoyu tam ekran yapınca da birkaç saniye kara bir ekran geliyor. Tekrar CPU'yu seçtim ama işe yaramadı. Bir fikri olan var mı?

Teşekkür ederim.

Gelen siyah ekran gelip gidiyor mu yoksa ekran siyah mı kalıyor? Bir kaç saniyelik kararma on board karttan diğer karta geçiş yaptığı için yapıyor olabilir.

En temizi sürücüyü kaldırıp yeniden kurun. 2 kartlı Laptoplarda oluyor böyle sorunlar. En iyisi temiz yeni bir kurulum.
  • fakirpislik06  (02.03.16 17:52:08)
Gelip gidiyor. Yarım saniyeden kısa sürüyor. Sürücüyü kaldırıp tekrar kurmayı deneyeceğim.

  • gyroscope  (02.03.16 18:34:15)