kedinin bitmeyen derdi

#1052845 daha önceki derdimiz buydu, hallettim bir şekilde.
ama şimdi şöyle bir sorun var. bu garibim idrar yollarının tıkanması yüzünden kan işedi, veteriner gelip iğneyi yapıp biraz toparlanana kadar yerinden kalkamadı.işyerinde bakıyoruz biz buna, burası da tozlu bir ortam, ıslak ve uzun tüylere toz bulaşınca oldu çamur. her ayağa kalkışında bi silkeleniyo kurtulmak için ama topak topak oldu artık. yıkamaya çalıştım, çakal anladı kucağımdan 3 metre öteye fırladı panikten. kuru şampuan aldım, pudra gibi olanından. döküyorum ama tarayamıyorum, canı acıyor kaçıyor çünkü.o şampuan üzerinde kalıyor, bir zararı olur mu? canı acımasa sevdi aslında. tüylerini kesmeye çalıştım,hepsi karışmış birbirine, onu da yapamadım.

yara olacak diye telaşlanmaya başladım artık. ne yapabilirim başka?

topak olan yerleri kesiyoruz biz. öbür türlü derisi tahriş oluyor. belki biraz daha sabredip havalar ısınınca tıraş ettirebilirsiniz.

  • physcos physcos  (02.03.16 17:17:09)