hsbc kullanan var mı?

selam,

hsbc türkiye'den çıkmamaya karar verdi. global dünyasına dalabilmek için hsbc kullansam mı diye düşünüyorum. ilerde bir başka ülkeye gidersen veya orada iş yapmak istersen buradaki credibility'ni oraya taşıyabiliyormuşsun.

hsbc kullanan var mı? hesap ücretleri - kart ücretleri ne alemde. ücretsiz olarak hesap açıp kart alabiliyor muyuz? memnuniyetiniz ne seviyede?

internet sitesine girdim, sayfanın yarısında öksüz çocuk gibi duruyor, pek hoş bir görüntü çizmedi. adamların uk sitesine bakıyorum, sonra dönüp tr sitesine. durum kötü..

mobil uygulamasında eft gibi işlemlere 1 küsür tl ücret alıyorlar. internet bankacılığı kullanmak ayrı bir rezalet. pek gelişimci bir banka gibi değil.

  • dedimmidemedimmi  (02.03.16 09:52:38 ~ 09:52:59)
Kredi kartı ücretleri burada var: www.hsbc.com.tr

Ben sadece Pegasus kartları varken kullanıyordum. Sonra yollarımı ayırdım. Bana da pek teknoloji dostu gelmiyor :/
  • lcha  (02.03.16 10:10:53 ~ 10:11:29)
Hocam şunu söyleyebilirim kredi kartlarına hiç bir yerde taksit olmuyor hep tek çekim

  • killerbee  (02.03.16 10:25:08)
çıkma kararından sonra hizmetleri dibe vurmaya başlamıştı. bayağı da bir atm kapattılar, istanbulun en işlek bir sürü yerindeki atm'ler de hep bozuktu, sürekli sorun çıkarıyordu, hiç bakım yapmıyorlardı. şimdi fikir değiştirdiler diye düzelir mi bilmiyorum ama atm'ler bayağı sorunluydu.

  • kül  (02.03.16 12:48:26)