[]

kaza geciren kopegimiz

merhaba,

Kopegimiz malesef trafik kazasi gecirmis. ben sehir disindayim kardesimin soyledigine gore omuriliginde zedelenme varmis, yarin ameliyata alinacak. doktor cok fazla umutlanmayin kismi felc olabilir demis. fakat kuyrugunu vs hissedebiliyor sadece su an ayaga kalkamiyormus.

daha once boyle bir olay yasayan var mi nasil bir yol izlediniz.

moralim cok bozuk.

 
çok ağır kazalardan sonra fizyoterapi ile iyileşen köpek sayısı çok. olabildiğince konusunda uzman bir hekime götürün. tabi imkanlar dahilinde.


  • orpheus  (02.03.16 00:07:44) 
daha önce bu tarz ameliyatlar yapmış bir veteriner hekim yapsın mutlaka ameliyatını. his olması gayet iyi. belki eskisi kadar hareketli olamaz ama @orpheus'un da dediği gibi yine bir veteriner hekimin tavsiye edeceği şekilde düzenli egzersizlerle tamamen iyileşebilir de. felçli olsa bile yürüteçle, özel tasmalarla gezebiliyorlar.
geçmiş olsun

  • madarch  (02.03.16 08:24:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.