[]

Sony Laptop Vaio

Kullanılmamış bulunur mu, nereden alınır?
 
eski ürünlerden stokta kalan varsa bulunur. tekno marketlere gidip ya da arayıp sorman lazım elinizde vaio laptop var mı diye. sony pc bölümünü sattı vaio artık kendi başına ayrı bir marka oldu.


  • haci aday adayi  (01.03.16 20:36:42) 
hatta vaio kendi marka olmaktan çıkıp fuji ve toshiba ile birleşerek farklı bir marka adı altında ağırlıklı olarak japon pazarına yönelik çalışma kararı aldı.


  • yorke  (01.03.16 21:00:06) 
zor bulunur. büyük teknoloji marketlerinde bulabileceğini sanmıyorum ancak bilgisayar vb ürünler satan nispeten küçük dükkanlarda ellerinde kalan vardır mutlaka, bir ihtimal bulabilirsin.


  • halitkin  (02.03.16 00:17:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.