elektrik süpürgesi

elektrik süpürgelerinde toz torbalı mı kullanıyorsunuz su filtreli mi?
hangisinden memnunsunuz?
benimki baya eskidiğinden yeni bir süpürge alıcam da markaya karar veremedim.
şu anda kullandığım su filtreli, memnunum aslında ama çekişi falan baya düştü doğrudüzgün çekmiyor.
bütçe 400 civarı..

urun.gittigidiyor.com

şu var bizde. memnunuz. su filtreli değil ama. toz haznesi var.
  • elorelia  (01.03.16 14:54:30)
Su filtreli kullaniyoruZ. Fazladan fantom varmis 3 sene oldu memnunuz simdilik. Tek handikapi bence yer kaplamasi ve temizliginin daha zor olmasi. Yoksa yaptigi temizlik torbalilara gore daha iyi

  • la noix  (01.03.16 15:02:03)
bütçe 400, rainbow 4000+
havayı yukarı doğru veren bişeyler seçin yoksa evi bir yandan süpürürken bir yandan tozuyor.
torbasızlar baya yaygın şu sıralar, su filtreliler de güzel ama özen gerektiriyor, yıka, ıslak bırakma kurut vs.
  • theconqueror  (01.03.16 15:07:25)
Philips marathon'un eski modellerinden birini kullanıyorum, hepa filtreli. Öncesinde su filtreli bir süpürgem vardı, kullanması zor geliyordu. Şu ankinden çok memnunum. Bir ara ufak bir arızası çıktı, garanti kapsamındaydı yaptılar.O zamandan beri canavar gibi ama bozulsa yine aynı seriden alırım.

bu vesileyle süpürgemin fanatiği olduğumu anladım, teşekkürler.
  • tungur eezi  (01.03.16 15:37:47)
toz torbasız pilipis kullanıyorum. çok memnunum. beygir gibi çalışıyor.

  • alperz  (01.03.16 16:07:20)
Toz torbalı nilfisk allergy aldıydım, 1 kedi 1 köpek çok memnunuz.

  • nbilgin  (01.03.16 18:50:40)