paris'e gitmeye değer mi?

şu an erasmustayım uçakla parise gidiş dönüş 160 euro 2 gün için değer mi sizce ne diyorsunuz?

160 euro senin icin ne kadar cok para ona bagli. ama verebileceksen deger tabi. gideceksen kalacak yer önerebilirim

  • kucukharfler  (29.02.16 18:20:07)
hangi şehirdesin, Paris'ten beklentilerin neler? bu etkenlere bağlı olarak eğer yakın bir şehirdeysen otobüsle gidip gelmeyi deneyebilirsin, baya ucuza geliyor. ama paris başlı başına diğer Avrupa şehirlerinden pahalı bir şehir bunu hatırlatmakta fayda var.

  • benim de soyleyeceklerim var  (29.02.16 18:23:07)
160 euro çok gibi geldi. bizim türkiyeden bile parise daha ucuza gidip gelirsin. ryanair'e bak. zamanında 1 euro'ya gitmişliğim var :)

  • mr.goodcat  (29.02.16 18:25:41)
160€ pahali 2 gun icin.

Paristen bir sey anlamazsin zaten 2 gunde. Baska yere git.
  • kuehles blondes  (29.02.16 18:27:00)
paris'e gitmeye değer ama 2 gün için değer mi ı ıh.

  • sayns  (29.02.16 18:29:29)
paris'i gör. paraya kıy. paris kültür sanat hayatına adım atmadan olmaz. louvre gitmeden olmaz. git.

  • iddaaci  (29.02.16 18:38:50)
bence daha sonra git, simdi biraz acelee gelmis olacak, yorulduguna degmez. ideal olarak soyle en az bir on gun kenara ayir, 5 gun londra sonra eurostar ile paris yap. guzel olur. hatta sen paris'i bosver direkt londra yap, en guzeli, mis mis.

  • mavicorap  (29.02.16 18:47:05)
160eur ne olum, avrupadasın bissürü ucuz havayolu var, beş tane ülkeden geçen otobüsler var, nabıyon allaşkına. 160eur bilet fiyatı çekseler cennete bile gitmem ben aq

  • der meister  (29.02.16 18:50:38)
git ama 160 eur ve 2 gun endeksi uyusmuyor.

160 cidden cok. neredesin cidden, bulgaristanda mi yapiyorsun erasmusu
  • jedilance  (29.02.16 19:06:57)
160 cok kardesim. eger bruksel amsterdam londra luxembourg ve de almanyanin bati kisimlarindaki sehirlerden birindeysen otobusle cok cuzi rakamlarla gelirsin. eurolines ya da ouibus bildigim firmalar.
iki gun az bu arada, champs elysee ile eyfelde iki fotograf yer bildirimi derken gider yarim gunden fazla. daha louvre var notre dame var sacre coeur var. yapabilirsen seine nehrinde yemekli tekne turu var.
ne bileyim suraya kadar gldik bi daha ya geliriz ya gelemeyiz durumundaysan da gel gor. gel derken, paristen yaziyorum, yoksullar olsun ;)
saka saka kimse olmesin.
  • manimani  (29.02.16 20:30:55)
oha avrupa içi o kadar pahalı mı uçaklar :/ biz danimarka'ya gidiş dönüş 25 liraya gitmiştik :D

  • la noix  (29.02.16 20:33:52)
Degmez. Paris tamamen balon bir sehir. Bana sorarsan Louvre muzesi disinda ise yarar pek bir sey yok.
160eur ise hic degmez. Sakin boyle bir hata yapma. Illa Paris diye tutturduysan daha uygun bilet bul, 160eur nedir, nasil ogrencisin sen?

Paris'ten Barcelona'ya 20euro'ya uctugum aklima geldi simdi bak:)
  • stavro  (29.02.16 20:49:37)
Nerede erasmustasin ki?
Arkadasin ya cok zengin ya da cok saf. 160€ya portekiz haric her yere 2 kere filan ucarsin. (Portekiz haric, cunku portekize ucmak pahali ahdjdj)

  • kuehles blondes  (29.02.16 21:51:33)