[]

Gm android one mi asus zenfone 2 laser 5 inc mi?

Soru baslikta.
 
Android one sahibiyim. Diğerlerini kullanmadığımdan onlar hakkında yorum yapmıyorum.
Ama telefonuma gelince, daha önce s3 kullanıyordum, rehber açılana kadar "allah bitir bu acıyı" derdim.
Aynı rehber, aynı uygulamalar, hatta daha ağır oyunlar, gm one tıklamıyor bile.. Hele s3'ten sonra pil kullanımı muhteşem..

Ha ama kötü tarafları yok mu? Kamerası kötü, builtin radyo apksız çalışmıyo, hatta şu an hiç çalışmıyor. Kamera çektiği fotoğrafları sd karta kaydedemiyor..

İhtiyacı karşılıyorsa direk tercih edilebilir bu fiyata..
  • quaker  (29.02.16 12:41:20) 
asus

Not: bende gm android one var, annem uzun süre zenfone 6 kullandı. zenui ve ek programları başarılı. fotoğraf konusunda da zenfone 2 laser öttürür.
  • late viper  (29.02.16 12:41:25 ~ 12:45:43) 
5.5 inc al babacim. Cidden diyorum. 50 lira fark var. Biri 2000mah biri 3000mah. Al 5.5 inc,cikarsin bi gunu.


  • brad pitt  (29.02.16 12:46:33) 
Bana kalirsa da 5.5 inc ama babama alicam telefonu. 5 ince gore daha kaba gorunume sahip. Zaten 5 ince bile kocaman diyor ki 5.5'i asla kullanamaz. Hala kararsizim bu ikisi arasinda.


  • lionel andres  (29.02.16 13:30:08) 
Zenfone 2 5.5 inch aldik. Telefon muhtesem. Aldigimda %45 sarji vardi. 5 saat hic elimden dusurmedim. %1 de uzun sure kaldi, kapanmadi bi turlu. 3000 mah pili yuz guldurecek gibi.


  • lionel andres  (01.03.16 11:44:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.