ümraniye'ye ulaşım

merhaba,

bir ulaşım sorusu da benden geliyor:

beşiktaş'tan ümraniye'ye en mantıklı ulaşım nasıl olur?

saat 18.00 civarı ümraniye'de olmam gerekiyor pazartesi günü. dolayısıyla o zamanın trafiğini düşünerek yardımcı olursanız sevinirim.

teşekkürler...

103'e binin.

  • weeping guitar  (01.11.09 11:56:12)
tamam, şunları da ekleyeyim soruma:

103'e nerden binilir?
kaç dakikada ulaşırım?

alternatifim var mı?
  • yasakani  (01.11.09 12:04:40)
otobüs kabataş'tan kalkıyor, dolayısıyla beşiktaş sınırları içerisinde akaretler'den yıldız teknik üniversitesi'ne kadar tüm duraklardan geçiyor. normalde 40 dakikada ümraniye'de olursunuz ama o saatlerdeki trafiğe bağlı olarak 1 saati bulabilir (biraz geçebilir de)

alternatif olarak ise vapurla kadıköy'e ya da vapur/motorla üsküdar'a geçip kadıköy'den 13 veya 14, üsküdar'dan ise 9üd veya 320 numaralı otobüslere ya da direk ümraniye minibüslerine binebilirsiniz. (kadıköyden gitmek yine 1 saati bulur ama üsküdar daha kısa sürer)
  • weeping guitar  (01.11.09 12:23:25)
Saat 16 da çıkıp üsküdar üzerinden gitmek daha mantıklı. O saatte trafiğin ne olcağı belli olmaz.

  • ozdek  (01.11.09 13:08:24)
@boilteau doğrudur

  • uykusuz  (01.11.09 15:38:56)