Telefoncu kazikladi mi

Note2 telefonumun ekranı değişti. 2 bobin ve anakartı da tamir etti. Şimdi taktım hattimı taktım başka hatti da denedim olmadi. Adamı aradım "imei ucmustur" dedi.
Abi olabilir mi böyle bisi? Darbeye dayalı uçmuş olabilir dedi. Telefon düşmüştü emin de olamıyorum başkasına mi kopyaladilar naptilar..

anakartı komple değiştirdiyse veya yazılım atarken bi hata yaptıysa ancak imei uçar. düşmeyle ne alakası var. rom içinde kayıtlı bi seri numarası o.

  • orpheus  (27.02.16 18:28:26 ~ 18:28:46)
imei uçması diye bir şey yok. anakartı tamir etti derken? çıkan arızalı parçaları size verdi mi? nasıl bobinmiş onlar?

arayın, telefonumu eski haline getirip paramı geri ver diyin.
  • icim urperiyor  (27.02.16 18:44:47)
bobin motorda olur kanka. sanayiiye mi verdin

  • Frederick Co  (27.02.16 19:02:52)
"Darbeye dayalı uçmuş olabilir dedi." böyle bir şey olmaz.
evet kazıklanmışsınız.

  • she is gone  (27.02.16 19:03:47 ~ 19:04:06)