izmir havaalani gidis sorusu

izmir guzelyali tansasin oralardan (ust caddedeyiz ama mithatpasaya da inebiliriz) sabah 7 ucagina yetisecek sekilde havaalanina nasil gidebiliriz?

Teşekkurler

o saatte ulasim cok sikintili izmirde. alsancaga gidip ordan havasa binebilirsiniz. yalnis hatirlamiyorsam cumhuriyet meydanindan kalkiyordu havaslar.

  • crucio  (01.11.09 10:30:43)
evet o saatlerde trafik olabilir. Havaş cumhuriyet meydanı'nın yakınında eski efes otelinin (şimdi swissotel oldu) önünden kalkıyor. Havaş yerine belediye otobüsüne de binebilirsin, aynı güzergahtan gidiyor, ucuz olması dışında bir farkı yok. yarım saatte bir kalkıyor otobüsler, kalkıştan 1,5 saat önce binsen yetişirsin.
emin olmak için havaşı ara ve ya sitesine bak yine de.

  • holybullshit  (01.11.09 10:53:18)
kesinlikle otobüsle gidin.2,5 lira kent kart..7,5 lira cebinizde kalır.2 kişiyseniz 15 lira...15 lirayla uçakta bira içersiniz...sabah sabah demeyin iyi oluyor bazı korkulara...

  • werwee  (01.11.09 14:06:07)
sabah 7 uçağına binebilmek için saat 6 da havaalanında olmak gerekiyor. taksiyle gitmeyeceksen en geç 5 hatta 4.30 gibi yola çıkman lazım. o saatte de trafik olmaz.. :)
o saatte havaşa ulaşana kadar toplu taşım bulabileceğini de sanmıyorum.
taksilerin gece tarifesi yok. yine de güzelyalıdan 50-60 tl civarı tutacaktır.
hiltonun oraya kadar taksiyle gitsen 30-40 tutar.
bence tanıdıklarınız arasındaki araba sahiplerinden ricada bulunabilirsiniz.
  • hayo  (01.11.09 16:34:26)