Taksi şikayet?

Taksimden Fatihe geçtim, taksi normalde şişhane tarafından 6 km gidecekken tam arka rotayı seçti Çevreyoluna bağlanıp Eyüp üzerindeki köprüyle geçip 26 tl filan tutacak şekilde uzun yola gitti, normalde 15 tl filandır. üzerine 1 tl az vermeye kalktı para üstünü, uyarınca verdi.

Plakası 34 THR 32.

Ben bunu nereye şikayet edebilirim?

beyaz masa?

taksiciler odası da şikayet alıyormuş.
  • devilred  (26.02.16 22:35:25 ~ 22:36:38)
Devilred +1

Bir keresinde taksim-Bebek

ve yine Cihangir e giderken de kazık yiyordum az kalsın. Adam beni turist zannetti büyük ihtimalle ve 10 küsür lira para üstünü vermedi. İpne. Türkçe konuşmaya başlayınca da neye uğradığını şaşırdı. Telefonda arkadaşımla İngilizce konuşuyordum çünkü.

İlkinde de Nasıl olsa Bebek müşterisi diye vermemişti. Kim kimin memleketinde s.kyorsunuz dedim ve dumur oldu zaten o anda dondu kaldı ve para üstünü verdi seve seve :D
  • mza  (26.02.16 22:46:07)
beyaz masa ilgileniyor.

çaat diye koyuyorlar cezayı.
  • Alt4y  (26.02.16 22:51:01)
Google da taksi sikayet hatti diye aratirsan bir numara cikar. Ben oraya sikayet etmistim.

  • 65 derece  (26.02.16 23:03:34)
@mza +1 akşamları eve dönerken sırf etiler diye her zaman eksik vermeye kalkıyorlar para üstünü.

keşke uzun yoldan gittiği zaman müdahale etseydin. belli ki fark edememişsin. nereden nasıl daha fazla koparırım diye bakıyorlar hep. devilred'in de yazdığı gibi, beyaz masaya şikayet edersen ilgilenirler.
  • ruhen hastayim ben  (26.02.16 23:19:07)