güzel kız görünce napıyorsunuz

hemen tanışmaya mı çalışıyorsunuz yoksa kızı bir sonraki görme ihtimali için planlar mı yapıyorsunuz.

bırakıyorum o benle tanışsın.

  • fakyoras  (26.02.16 16:49:11)
Yerine göre değişir.

- Club'daysam kesişmeye çalışır ya da yakınında dans ederim, beraber dans etmeye çalışırım. Ya da bardaysa "bir içki ısmarlayabilir miyim?"
- Cafede falansa yine kesişmeye çalışırım. Karşı sinyal alırsam swarm'dan checkin yapar, instagram'a fotoğraf yükleyip lokasyon belirtirim, oradaki kişilerden bulup eklerim o an tanışmaya uygun ortam yoksa.

Bir de şehrine göre değişiyor. Büyük şehirdeysem yukarıdakiler gibi yaparım. Küçük bir yerdeysem ilk sefer bir girişimde bulunmam genelde, çünkü sonra karşılaşacağımdır muhtemelen yine.

Tabii bunlar da her güzel kıza değil. Tarzını beğendiğim, benim ayarımda olan, beni beğeneceğini düşündüğüm ve beni çekenlere.
  • long live rock n roll  (26.02.16 16:54:21)
Hiçbir şey yapmıyorum.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (26.02.16 16:59:23)
Hiçbir şey yapamıyorum.

  • freetakilir  (26.02.16 17:14:24)
eğer çok güzelse "keşke böyle dışarıda birileriyle nasıl tanışılıyor, ne deniyor bilseydim" diyorum kendi kendime, sonra bir şey yapmayıp hayatıma devam ediyorum. eğer öyle normal güzel kızsa hiçbir şey yapmıyorum ama üstteki cümleyi de kurmuyorum :D

  • nawar  (26.02.16 17:16:38)
duyuruda başlık açmıyoruz.

  • tescillimarka  (26.02.16 17:17:07)
kafamı öbür tarafa çeviriyorum, ciddiyim...
valla önce öküz gibi bakmamaya çalış, gerçekten hoşlandıysan ve tanışmak istiyorsan bulunduğun ortama göre davranman lazım. sokakta neredeyse hiç şansın yok, barda, kitapçıda, kafede vs. beraber bulunduğunuz sokak harici herhangi bir ortamda ortama göre bir şeyler düşünmen ve muhabbet açman lazım. gerisi senin sohbet yeteneğine ve zekana kalmış.

bir daha görmek diye bir ihtimali düşünme, büyük ihtimalle bir daha görmeyebilirsin ya da uzun süre olur, sen onu , o seni unutur v.s.
bir daha görünce harekete geçerim diye düşünmek aslında kıza hamle yapıp da rezil olurum korkusunu gösteriyor. insan gibi düzgün yaklaşırsan rezil olmazsın, en kötü kız senden hoşlanmaz, bunu bir şekilde belli eder, sen de uygun bir zaman ve şekilde kızı rahat bırakırsın.

kızlarla konuşmakta sorun yaşıyorsan önce hiç tanımadığın kadın ve erkeklerle herhangi bir konuda konuşmaya çalış, onlarla antrenman yap, ne bileyim kitapçıda yanında bulunan adama incelediğin kitap hakkında soru sor, ya da markette teyzenin tekindne bu yoğurt nasıl filan gibi şeyler sorup tavsiye al v.s., faydasını görürsün, bir rahatlama gelir, tanımadığın insanlarla daha rahat konuşabilmeye başlarsın...
  • primusinterpares  (26.02.16 17:24:46)
  • elorelia  (26.02.16 17:42:40)
çömeliyorum ben. çömelince ısırmıyorlar.

  • a r a m i s  (26.02.16 17:47:01)
Msn istiyorum

  • i ve been mistreated  (26.02.16 17:52:14)
  • kosun lan mevzu var  (26.02.16 18:09:10)
meme görmüş alişan gibi zıplıyorum

  • der meister  (26.02.16 18:12:06)
3 tur koşup geliyorum sonra önünde eğilip tapınma ayinlerine başlıyorum.

  • sayns  (26.02.16 18:22:11)
Ne kadar şanslı olduğunu düşünüyorum.

  • mandalina kokusu  (26.02.16 18:33:24)
fındık fıstık atıyoruz

  • kül  (26.02.16 18:52:21)
gözlerimle soyuyorum.

  • anonymice  (26.02.16 18:54:43)
Hiç bir şey yapmıyorum x 1000000

  • bartholomew87  (26.02.16 19:37:13)
bir köşeye çömelip derin derin nefes alıyorum. astımım tutuyor :(

:D
belli mekanlarda takılıyorum, gittiğim yerlerde çekin yapsam meyır filan olurdum herhalde. neyse ortam belli, aşağı yukarı konu belli. bir şekilde konu açılıyor.

ama bir sonra ki görme ihtimali için planlar yapmıyoruz. he karşılaşabilirsin, karşılaşamazsın ama ileriye dönük olmuyor planlarımız, o anda bir imkan yarattın yarattın, olmadı ileriye dönük hayaller/ planlar kurmuyoruz.
  • air  (26.02.16 22:07:44)
Sacini cekip kaciyorum benden hoslansin diye.

  • stavro  (26.02.16 22:21:44)
Çelme takıyorum.

  • arnold schwarzeneger  (01.03.16 09:04:01)
eve gidip osbir...

şaka lan bi bok yapmıyorum. o kadar pısırığım. zaten kızlarda pısırık erkeklerden hoşlanmadığı için kendi kendini gerçekleştiren kehanet olayore.
  • ya ben lan neyse  (01.03.16 09:08:25)