Gün içinde alkol alan, alkolle dolaşan var mı?

İş okulda ara ara içen, damarlarında alkolü hisseden, belki daha çekilir hale getirmek için ya da farklı sebeplerden çay içer gibi, su içer gibi ara ara alan ya da çaya suya alkol, rakı koyan var mı?

soyle bi duyuru acmistim, yardimci olur: www.eksiduyuru.com

  • hopeless  (25.02.16 21:22:39)
Var. Okulda sık sık iciyodum bi ara baska vakit gecmiyodu. Bıraktım ama.

  • rayde  (25.02.16 21:25:13)
Açılmadı link. bir süre sonra vücut alışıyor buna ve sonra tatmin etmemeye başlamadı mı peki? Ben bir kaç gün denetyimledim. Çakırkeyif dolaşmak güzel bir şydi. Daha derin düşünmeyi de etkilyordu ve sporda da sorun olmuoyrdu. Alışmasından korktum vücudun.

  • Cursed Chico  (25.02.16 21:36:50)
bi süre sonra alışıyorsun kesmiyor. bide aptal yapıyor

  • crazy.boy76  (25.02.16 21:51:56)
gümrükte çalışırken behzat ç ve tayfası gibi yaşamışlığım var. gümrükçüler az çok bilir. çok iş yapan bir müşavirlikte çalışıyorsan mesai kavramı diye bir şey olmaz. gecenin bir yarısı gemi gelir, tır gümrükte kalır sorun çıkar, muayene memurunu evinden alırsın vs gece üçlere dörtlere kadar çalışıp sabah sekizde kalkıp işe geldiğim çok olmuştur. alkolsüz bu iş yapılmaz. öğle yemeğinden sonra iki bira çakılır. bürodan çıkar gümrüğe giderken tekelde ayak üstü bir bira atarsın. arada mola verir arkadaşlardan birini alır arabada serinlemek için bir tane daha... akşam yemeği var bunun. patron ofisi terkeder, meyhaneye çevirmezsen olmaz. öyle işte. yaşlandım valla.

  • burty  (25.02.16 22:21:04)
ünide tiyatro bölümü okuyorum hocam. provalarda içmeyince çekilmiyor valla. yüzünü görmeye tahammül edemediğin insanla burun buruna 6 7 saat... bir şişe şarap alıyorum genelde iki gün yetiyor. etkisi geçtikten sonra gelen o saçma yorgunluk olmasa keşke.

  • darksdantes  (25.02.16 22:56:59 ~ 22:57:26)
acilmayan duyuruyu sadece sozluk yazarlarina acik bir sekilde acmisim. soyle ki:
i.hizliresim.com

  • hopeless  (26.02.16 05:07:44)