tavuk yiyememek

Yiyemiyorum artık....Öğürüyorum yerken afedersiniz, plastik tadı alıyorum, antibiyotik tadı alıyorummm.......:(((((

zaten tadı hafif, direkt belli ediyor içeriğini..

benim durumda olan var mı? önerisi olan var mı??

Aynen, daha dun konustuk evde. Son 3-4 aydir kesmistik, dun bi kere yiyelim dedik, yok mumkun degil yenmiyor.

  • ocaan  (24.02.16 16:38:28)
Ben her gün tavuk yerim, herhangi bir öğünde mutlaka tüketirim, hiç olmadı bir salata falan yapmayı dene.

  • gozu acik sevisen yahudi  (24.02.16 16:39:51)
ben her gün yesem tiksinmem tavuktan. yapmayı bilmek lazım ya da yediğin yerin güzel yapması lazım. birkaç sefer bozulmaya yüz tutmuş, az pişmiş ya da iyi terbiyelenmemiş denk geldiyse tiksinmişsindir. uzun bir süre yeme. sonra kendiliğinden canın çeker.

  • burty  (24.02.16 16:40:17)
Olmayan antibiyotigin tadini almak :))

Olmuyor bize oyle.
  • la noix  (24.02.16 16:41:45)
televizyondaki uzmanları(!) fazla takmayın kafanıza.

  • kuzey li  (24.02.16 16:42:28)
olmadi organik deneyin.

  • kucukharfler  (24.02.16 16:43:43)
kanatci haydar'a gidin bi. resetlesin.

  • bohr atom modeli  (24.02.16 16:45:29)
değişik soslar deneyin, köri, baharat, hardal vs vs
strogonof, kievski, çin, meksika, portekiz usulü bin tane şey var yapabileceğiniz. hayatta bıkmam tavuktan, soslarla mükemmel oluyor.

  • nice tnetennba  (24.02.16 16:48:11)
antibiyotik tadı nasıldır bir fikrim yok. ama plastik tadı almıyorum.

  • king lizard  (24.02.16 16:52:51)
Daha dun yedik, gayet de güzeldi. İyi bir yerden alınan tavuğu güzelce marine edince ayıla bayila yiyorsunuz( ki ben sadece göğsünü zorla yerim normalde) sizinki de psikolojik olmasın?

  • fraise  (24.02.16 16:54:25)
ben de imkanı yok yiyemiyorum ki eskiden çok yerdim

  • sta  (24.02.16 17:02:03)
bende tavuk alerjisi cıktı:) artık yemıyorum kı favori yemegimdi..

  • all girls dream  (24.02.16 17:08:00)
Yıllardır yemiyoruz biz. Hindi yiyoruz tavuk yerine gayet güzel.

Bu arada babam önceden yemek işindeydi, firmalarla anlaşırdı. İstanbul'a yakın bir yerde arkadaşıyla tavuk çifliğine gittiler de koşulları gördükten sonra biz bir daha yemedik. En iyisini yapıyorsunuz.
  • jazzabel  (24.02.16 17:18:35)
@jazzabel biz de tavuk işindeyiz yıllardır gömeriz. hatta bu akşam da yemekte tavuk, öğlen de 8 aylık oğluma tavuk yedirdim

  • la noix  (24.02.16 17:27:02)
Ben her türlü gömerim affetmem, çok garip bir durummuş valla. Antibiyotik tadı almak ne ya la, belgesel falan mı izledin?

Abidik gubidik soslar var ne yediğini bile anlamıyorsun, onları deneyebilirsin. Çin usulü falan.
  • gunde 3 litre kola icen adam  (24.02.16 17:30:11)
temiz bir tavuk, güzel soslarla iyi bir şekilde pişirilirse cennet gibi oluyor. annem hiç bilmiyor mesela. marketten aldığı ucuz tavuğu haşlıyor, plastik çiğner gibi oluyor. okul yemekhanesinde terbiyeli bir tavuk çıkıyor yerken ağlıyorum öyle güzel. yani sana bağlı olay.

  • glamdr1ng  (24.02.16 17:30:24)
tavuk etini soslamazsan tabi plastik gibi olur yeğenim. fabrikasyon üretim o kadar olur.

  • vayezikhan  (24.02.16 18:26:00 ~ 18:26:13)