istanbul emlak fiyatlari

anadolu yakasi'nin eli yüzü düzgün semtlerinde (acibadem, bostanci, kozyatagi vs. , pek hakim degilim anadolu yakasina);

- 2+1 veya 3+1
- 100-120 metrekare
- gecekondu mahallesinde olmayan
- 450 bin civari
- en önemlisi 99 depremi sonra yapilmis

bir ev bulmak hayal mi?
sahibinden.com fiyatları şişirilmiş mi yoksa gerçekten böyle mi fiyatlar?

teşekkürler.

450 az para degil ki var bulunur.

  • partizan  (23.02.16 23:56:17)
99 depremi sonrası biraz zor ama 2+1 falan çıkma ihtimali var. şu an çalıştığım inşaatlarda tek vasfı minibüs caddesine 1-2 sokak uzakta olmak olan yerleri ortalama 1 milyondan satıyor neti 90-100 m^2 arası değişen daireleri. Acıbadem caddesi üzeri ve 1-2 sokak altları, Ataşehir, Suadiye, Erenköy ve Bostancı da bu şekilde bildiğim kadarıyla. Kartal ve Yakacık'ta bile denk geldim ulaşımla ilişkisi olmayan yeni daire 1,250 milyon

Acıbadem'de yaklaşık 30 yıllık, asansörsüz, park yeri ilk giren arabanın diğer arabalar giremeden çıkamayacağı şekilde olan, yaklaşık 90m^2 daireyi 600 bin'e satıyordu mesela.

Aslında site içinde olmasın, biraz eski olsun dersen 450 bin'e bulursun bence. Evet 450 bin az para değil ama emlak fiyatları uçtu gitti. Çalıştığım bir başka şantiyede (ataşehir) site içinde 1+0'ı 360 bin'den satıyorlardı.
  • nawar  (24.02.16 00:02:06 ~ 00:05:34)
kentplus centrium'a bak

  • sta  (24.02.16 00:14:01)