Kiralık Kasalar

Hangi bankaların kasalarını tavsiye edersiniz? Kasa kiralamış olanlar yanıtlarsa sevinirim. Ayrıca hangi banka kiralık kasa ile ilgili bir sorun için maksimum tazminat veriyor?

fazla para olsa sealand'den kasa kiralayacaz :) (bkz: #4220664)

size en yakın bu hizmeti veren bankanın derim. bir de fiyat sorun ucuz olanı tutun farkları yok. finansbank 150 ytl falandı galiba yıllık öyle kalmış aklımda.
size yakın olan bir banka hatta çalıştığınız banka en mükemmeli olur ona göre kıllık yapma katsayısı düşük olur. kasaya ulaşım kolay olsun diye de eve ya da işyerine yakın seçmekte yarar var. şahsen eve yakın olmasını öneririm kasadan bir gerdanlık alıp 1 gece takmak durumundaysanız iş yerinden çıkıp getirmek baya riskli olabilir.

  • ozdek  (31.07.07 12:36:54)
tazminatını bilemiyorum ama en ucuzunu tercih edin. bu da ziraat bankası'dır (küçük boy 60 ytl., orta boy 80 ytl. artı bir seferlik kasanın yıllık kirası kadar depozito. bu da kasayı geri verdiğinizde geri alınıyor). yalnız küçük boylarını boş olarak bulmak pek mümkün olmuyor. hatırlı müşteri iseniz boşalınca arayıp haber verebilirler.

  • kibritsuyu  (31.07.07 14:00:07)
isvicre den herhangi bi banka olabilir.

  • bryan fury  (31.07.07 18:44:00)