[]

Şu merdiven ucuza nasıl adam olur?

Selam,

Şu merdivenin görüntüsünü ucuza nasıl hallederiz?


 
gök kuşağı renkleyine boyayın dicem pahalıya gelir :( iki renk alıp onlarla boyayabilirsiniz.

iç mekansa kilim olabilir, dış mekansa naylon gibi şeyler oluyor(bilemedim adını , sağlam oluyorlar) onlardan alabilirsiniz.
  • fakyoras  (22.02.16 14:49:17 ~ 14:50:00) 
İç mekan. Gökkuşağı olmaz ya, çiftlik evi :D


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (22.02.16 15:07:02) 
sunta kestir kaplamalı matkap/dübel/vida kombiniyle tuttur alt kısımları da siyaha boya 200'e falan gelir muhtemelen. tahta için bauhaus varsa civarda bakabilirsin


  • yuto  (22.02.16 15:08:13) 
halıfleks


  • kakao  (22.02.16 15:20:26) 
piyano desenli boyasaniz usenmeyip? siyah boya - beyaz boya


  • jimicik  (22.02.16 15:34:14) 
hani su cim halilar var ya, onun guzel bir yesil tonu ve bir kac saksi cicek ile bence en ucuza halledersiniz. piyano fikri de guzelmis.


  • mavicorap  (22.02.16 15:40:57) 
epoksi
boya gibi surersın işte kolay uygulaması yerler dayanıklı plastık gıbı oluyor
www.youtube.com
  • fasulyek  (22.02.16 15:43:28 ~ 20:51:18) 
sunta olmaz nemle şişer, bastıkça kırılır. ahşap şık olur ama o kalınlıkta pahalıya gelir. karışımın oranını bir ustadan öğenebilirseniz çimentolu harçlar var dayanımlı onunla güzel bir sıvama işlemi yaparsanız çok şık olur ama biraz ustalık gerektirir. sadece üstlare ahşap rıhtlara dediğim uygulamayı yaparsanız şık ve ucuz olur.


  • madarch  (22.02.16 15:45:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.