[]

İstanbulun en iyi kahvaltı mekanları

Kız arkadaşımı doğum gününde kahvaltıya götüreceğim. Şimdi cumartesiye denk geliyor her yer kalabalık olur. Emirgan sütiş gibi sürekli bi aksiyonun olduğu bir yer değil de nispeten daha sakin güzel güzel kahvaltımızı edeceğimiz bir yer arıyorum. Mekanın güzel olması önemli deniz manzaralı ya da deniz kenarı tercih sebebi. Tarabya big chefs var aklımda ama baya bi ilgisizlermiş pek iyi şeyler demiyorlar. Lacivert istanbulu buldum o da çok pahalı sanırım. 2 kişi için en en fazla 200 tl ödeyeceğimiz güzel bir kahvaltı için nereye gidebiliriz? Lokasyon önemli değil güzel olduktan sonra gideriz.
 
Tam aradığın türde: Bebek Mangerie www.zomato.com


  • lcha  (22.02.16 13:15:59) 
  • insan opusen hayvandir  (22.02.16 13:17:11) 
beykoz - yoros kalesi ;)


  • euphrat  (22.02.16 13:33:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.