Ankara'da konya yolu dikmen kavşağı yakını kız öğrenci yurdu

İncekteki Adalet Akademisine 45 gün boyunca gideceğim. 45 gün boyunca konaklayacağım yurt arıyorum. Bölgedeki en yakın yerleşim yeri Konya yolu dikmen kavşağı civarı. Bu civarda temiz, konforlu kız öğrenci yurdu konusunda yardımcı olur musunuz?

Dediğiniz yer Ahlatlıbel'de.

En yakın, Konya Yolu/Mevlana Bulvarı yakınında var. Dikmen/Keklikpınarı taraflarında bulamacım.

www.ozgulkizyurdu.com
  • otonom  (22.02.16 14:43:31 ~ 14:45:33)
gönderdiğin yurt Emek 8. caddede çok uzak. konya yolu dikmen kavşağında doğa koleji gibi yerler var o bölgedeki bir kız öğrenci yurdu çok uygun olur.

  • invaderbrain  (22.02.16 14:54:21)
Bilmiyorum belki vardır ama google haritalarında görünmüyor.

Yürüyerek mi gitmeyi düşünüyorsunuz?

Toplu taşıma aracı kullanacaksanız en uygunu Mevlana Bulvarı üzerinde bir yurt bulmak.
  • otonom  (22.02.16 14:59:24)
nasıl gidip gelmeyi planlıyosdun? ona göre tavsiyede bulunalım.

  • sarlatan  (22.02.16 15:02:47)
sabah saatleri incek dolmuşu dolu olduğu için sıkıntılı oluyor bilgisini aldım. eğer dediğim bölgeden bir yurt bulursam (konya yolu dikmen kavşağı civarı) oda arkadaşımla taksi ile gidip gelmeyi düşünüyoruz.

  • invaderbrain  (22.02.16 15:17:22)