ilk görüşte aşık olmak vs zamanla sevmek

a-hangisi size daha yakın ?
b-neden ?
c- nasıl ?
d- niçin ?
e- cinsiyetiniz ?

teşekkürler.

Ilk goruste ask etkilenme cekim elektrik ne diyorsaniz o yoksa agzinizla kus tutsaniz manasi yok. Hoslandigini kisinin istediginiz kaliba uymasini beklersiniz sadece.
26m ist tur

  • allah yazdiysa bozsun  (21.02.16 20:36:41)
A- ilk görüste etkilenirsin, zamanla asik olursun.
B- ask hem bedenine ve hem de ruhuna tapmaktir birinin.
C- birinin ruhunu görmek vakit gecirip tanimakla mümkün olur.
D- ruhuna da asik olmadiysan ben ona ask demem cünkü.
E- erkek.
  • aynadakiyabanci  (21.02.16 20:38:02)
Ilk goruste olusan cekime inanirim. O cekimin oldugu biriyle kafalar uyusuyosa ne ala. Uyusmazsa olmaz. 21 K ankara

  • turuncu sufle  (21.02.16 21:22:54)
-İlk görüşte
-''Sevecek olan ilk bakışta sever''
-Yıldırım gibi
-Bilmem
-Erkek
  • orta buyuklukte bir ulkenin krali  (21.02.16 21:27:08)
A- Zamanla sevmek
B- Çünkü ilk görüşte aşık olursam dengem şaşıyor salak gibi davranıyorum ve ilişki ilerlemiyor.
C- Zamanla seversem daha kendim gibi rahat davranırım herkes mutlu olur.
D-
  • jazzabel  (21.02.16 21:38:27)
a- ilk görüşte aşık olmak
b- çünkü öyle
c- bele
d- ;)
e- kadın
  • rivulet  (21.02.16 21:50:50)
a-ilk
b-"arkadaş" kategorisine soktuğum birine ilgi duymak değil, o gözle bakmak bile hiç aklıma gelmedi (buna iş arkadaşı, okul arkadaşı, ne biliyim lojmandan arkadaş vs vs dahil, hemen arkadaş oluyorum ben). ama ilk görüşte aşk olmasa bile arkadaş da olamadığım adamı sevmişliğim var.
c-nasılını biliyor muyuz ki?
d-öylesi güzel
e-kadın
  • niye ama  (21.02.16 22:02:38)
a) zamanla sevmek.
b) ilk goruste hep onyargili yaklasirim cunku, zamanla sevince bir insani, daha saglam daha kesin oldugunu dusunurum.
c) ??
d) ??
e) kadin.
  • yuzır  (21.02.16 22:11:58 ~ 22:12:08)
ilk elektrik önemli. tutmuyorsa olmuyor. tutarsa zamanla arada bir sevgi ve aşk oluşuyor. bu sevgi ve aşka verilen emek de işin içine girince güçlü bir bağ oluşuyor arada. ilişkiyi devam ettiren bağ oluyor.

e- kadın
  • kakao  (21.02.16 22:28:26)
zamanla
kişisel tecrübe
her yönüyle
daha gerçekçi
erkek
  • hasmetizm 2046  (21.02.16 22:33:30)
İlk görüşte aşk, güzellere duyulur. Tamamen şekilseldir. Zamanla sevilmek de tipsizlere mahsus. Şansı varsa tabi.

  • mandalina kokusu  (21.02.16 22:40:46)
aynadaki yabancı+1 hislerime tercüman olmuş
erkek

  • limoncello  (21.02.16 22:43:45)
ilk görüşte hoşlanır zamanla aşık olurum.
zamanla aşık olmamın nedeni karşı tarafı tanımaya başlamak, tanımakla birlikte ten uyumu da dahil olmak üzere her şeyi kapsayabilir, ama kapsamaya da bilir. tamamen karşı tarafla alakalı bir durum. erkek arkadaşıma zamanla aşık oldum.

23f izmir agdhd
  • nice tnetennba  (22.02.16 07:09:52)
a- zamanla sevmek
b- çünkü, ilk görüşte aşık olduğun kişinin nasıl biri olduğunu anlaman zor olacak
c- baya
d- bildiğin
e- f-27
  • lahanalar  (22.02.16 07:44:48)
a-ikisi de.
b-birisinin olması diğerini geçersiz kılmıyor.
c-aşk ilk görüşte de olur, herhangi bir anda bir dokunuş, gülüş, söz, bakışta da olur. anlık bir olgu, süregelen değil bence. bir insanı da ancak tanıdıkça seversin.
d-öyle oldu şimdiye kadar.
e-25f
  • patiska  (22.02.16 09:53:52)
Zamanla sevmek. Aşık olmuyorum. Erkek.

  • arnold schwarzeneger  (22.02.16 10:43:55)