Mızıka alıyım mı?

Çok kafa şapıyo mu? Kolay öğrenir miyim?

Hangi model alıım nerden alıyım?

Tikler gecikir.

mızıka benim gördüğüm kadarıyla, en zor ensturmanlardan biri. çok gayret sarf etmen gerekiyor. zaten herkes 20 liraya 30 liraya hayatının bir döneminde mutlaka alır. sen de edin bir tane, hevesini almış olursun..

  • noluyor  (20.02.16 12:55:00)
al, kullanmazsan bile saklarsin.

  • foster  (20.02.16 12:56:48)
iki uc hafta once aldim. iyi ki almışım diyorum, evde boş boş oturduğum zamanı mızıka çalışarak geçiriyorum. zor filan da değil, oldukça kolay. kolay şarkılardan başlayarak yavaş yavaş zor şarkılara da geçiş yapabiliyorsun.

almışken kaliteli bir şey al derim, ben şunu almıştım, uzun bir süre götürür: www.do-re.com.tr
  • fakyoras  (20.02.16 13:23:44)
yahu bir dışarı üfleme, bir de nefes çekme hareketi var, ne zoru?

al, uygun fiyatlı bir şey al. hohner falan var, taş çatlasın 100 lira bir şeydir iyi sayılabilecek modelleri.
  • mermize  (20.02.16 14:49:11)
al. güzel bir raf süsü olur.

  • anonymice  (20.02.16 15:24:58)
Anonymice +1

  • kablelvuku  (20.02.16 20:38:46)