[]

Seattle ve Vancouver

Seattle ve Vancouver'de ikişer gece kalınacak ucuz ve şehrin düzgün bir yerinde (iki kız gidiliyor) konumlanmış hostel/otel/pansiyon aranıyor. Fikri/deneyimi olan?
 
ben seattle downtown'a arabayla, acik trafikte 15 dakika mesafede yasiyorum, ne yazik ki ucuz bir pansiyon bilmiyorum. Genel olarak Vancouverda ve Seattle'da cok ogrenci oldugundan boyle seylerin rahat bulunabilecegini dusunuyorum. Seattle'da University District'te tonla universiteli genc oldugundan oralarda bir seyler bulunabilir.
coachsurfing.com'dan da bir seyler bulunabilinir.

  • compumaster  (31.10.09 01:30:32) 
  • frtsglm  (31.10.09 03:15:20) 
  • frtsglm  (31.10.09 03:16:35) 
www.wyndhamworldwide.com zincirinden "search all" denilip yapilabilir. sonra otellerin durumu, konumu vs. icin tripadvisor'a bakilabilir.


  • ucan sincap  (31.10.09 10:23:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.