Milyoner Yarışması

Selam ahali, dertliyim;

Kenan Işık sunarken de başvurmuştum. Selçuk Yöntem sunarken bir daha başvurdum. Yok abi çağırmıyorlar.

Var mıdır bunun bir yolu? Ulaşsak Selçuk abiye?

Söz duyuru ailesine selam çakarım.

Beni de cagirmiyolar valla. Hatta o basvurum sayesinde siz milyonere basvurmussunuz ama sizi baska bi yarismaya davet ediyoruz seklinde telefon aldim. İstemiyorum lan milyonere cikartin beni diyorum cik, olmadi daha.

  • rayde  (19.02.16 23:20:46)
çağrılmak işin en kolay kısmı. çağrılmadıysan diğer elemeleri de geçemezdin zaten boşver dert etme.

  • baba jo  (19.02.16 23:22:34)
Diğer elemeler? Daha önce Kelime Oyunu yarışmasına katılmıştım. 2. oldum. Onu da geçerim sanki ya :)

  • yine de şahlanıyor  (19.02.16 23:41:35 ~ 21.02.16 01:12:16)
biraz şapşalık ön şart gibi. çağrmıyorsalar iyi.

şaka bir yana çok başvuru olduğundan birden fazla sefer başvurmak avantajlı olabilir.
  • zugas  (20.02.16 01:07:23)
diğer elemelerde hemen bilgi sorusu sormuyorlar ki, tipine haline davranışlarına bakıp "bunu ekrana çıkartsak bize reyting getirir mi" diye düşünüyorlar. mesela başvru formuna hayatının en ilginç olayı kısmına "boğaz köprüsünden intihar etmek isterken dengemi kaybettim vapurun tentesine düştüm" yazarsan kesin çağırırlar. oradaki elemeye gidince de "tente çok rahatsızdı baktım olmuyor atladım suya yüzerek rumelihisarındaki evime gittim" dersin, direkt 6. sorudan başlatırlar.

  • baba jo  (20.02.16 08:00:56)
çağırma olayı yokki zaten artık. her gün sabah gazetesi alıp oradan bakılıyormuş başvuru sonuçlarına.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (20.02.16 08:27:32)
Eğer reyting getirebilecek birisi değilsen çağırmazlar bu çok açık. Beni çağırdılar, baktı normal bir tipim, yolladılar biz seni ararız diye.

  • ssiradanbirigibi  (20.02.16 11:33:29)