Ödüllü soru

Arkadaşlar merhaba,
Annem uzun yıllardır lise zamanından arkadaşı olan "Mehtap Kaplan"ı arıyor. 1990 yılında Antalya Koleji'ni birincilikle bitirmiş (lise). Daha sonra Trakya Üniversitesi Tıp fakültesi'nde okumuş. Daha sonra annem hiçbir şekilde ulaşamamış, internette falan hiçbir şey bulunamıyor. Evlenmiş olabilir, o yüzden soyadı değişmiş olabilir, ama yine de çok ilginç bu bilgilerle bu insana ulaşamamak. 1972, Antalya/Elmalı doğumluymuş kendisi. Babası da Antalya Belediyesi'nde sinyalizasyon müdürüymüş galiba o dönemde.

Nasıl bulabiliriz bu kişiyi? O dönemde oralarda tanıdığı olan var mı?

Trakya Tıp'a girdi mi emin mi acaba? ya da bitiremedi heralde. mezun listesinde bulamadım kendisini.

tipfak.trakya.edu.tr
  • lcha  (19.02.16 15:32:35 ~ 15:34:54)
1972 doğumlu bi tane mehtap kaplan buldum. gerçi ne zaman emekli olurum falan diye sormuş. koleji birincilikle bitiren birinin soracağı soru değil :) bi fotosuna baktırın yine de.

twitter.com/meltemkaplan23
  • uuth  (19.02.16 15:34:55)
  • uuth  (19.02.16 15:41:22)
Bunlar değil maalesef. Kaplan kızlık soyadı.
Teşekkürler ikinize de. Trakya mezunlarına tek tek bakıyorum şu an, belki biraz geç bitirmiştir.

  • acelemvar  (19.02.16 16:02:24)
mezun olmadan evlenmiş olabilir.

  • sayns  (19.02.16 16:16:40)
hocam bir insanın bilgilerini, rızası olmadan böyle internette paylaşmak doğru değil bence

  • bobinhoo  (19.02.16 16:18:27)
Trakya tıp mezunları içerisinde 1993 yılından 2001'e kadar mehtap adında tek bi mezun var o da soyadı (kızlık ya da evlendikten sonra) kaplan değil.

Ve bobinhoo haklı mı değil mi bilemedim. (samimiyim) foto vs. yok, art niyetli bir paylaşım yok. Fotoğrafını paylaşıp "bunun sahibi bilmemkim beyin hanımı bilmemkimi arıyorum" demekten farklı gelmedi bana. Ama bobinhoo haklı da olabilir. Avukatlar açıklasın :)
  • lcha  (19.02.16 16:29:47 ~ 16:32:01)
o halde hanımefendiyi bulup rızasını aldıktan sonra bu duyuruyu açmalıydınız

  • uuth  (19.02.16 16:37:09)
Odul ne bu arada:)

  • alttaraf  (19.02.16 17:06:33)
redhack'ın paylaştığı twet var ona bir göz atın isterseniz. pardon redhack değilmiş 3 gblık bir tweet vardı geçenlerde başlık vardı ekşide.

  • evine santral mesafesi uzak olan adam  (19.02.16 17:37:11 ~ 17:39:21)
Geçenlerde nete düşen veritabanı dosylarında isim olarak mehtap doğum yeri olarak elmalı ve yıl olarak 1972 filtrelenebilirse iş kolaylaşabilir ama o dosyaları açabilen sayısı bile kısıtlıydı :D

Bunun dışında kolejden ailesinin ismini öğrenebilirse, 11880 gibi hizmetlerden ayşe kaplan gibi sorgu yapması daha kolay olur.
  • atom karincanin torunu  (19.02.16 17:46:52)
ne veritabani dosyasi link var mi?

  • bir varmis bir yokmus  (19.02.16 18:04:06)
Arkadaşlar hala bulunamadı. Bu insan ölmüş olabilir mi? Ölen insanların olduğu bi veritabanı var mı?

  • acelemvar  (20.02.16 15:39:07)
mezun olmadan okulu bırakmış ya da başka bir tıp fakültesine geçiş yapmış olabilir.

  • sayns  (21.02.16 17:28:08)