sziget'te kaç gün - nerede kalmalı - nasıl gitmeli

bu sene sonunda szigete gitmeye vaktimiz - paramız oldu. bir sürü şey okudum hakkında ama hala aklıma takılan şeyler var.

1- festivaller için içim biraz yaşlı, 5 gün gitsek üzülür müyüz hepsini görmedik diye?
2- 5 gün gitmeye karar verirsek geç gideceğimiz için çadır kurmak yalan mı olur?
3- budapeşte'de camping mi - airbnb mi - hostel mi?
4- çadırda kalmazsak "ay bütün eğlenceyi kaçırdık gençler ne güzel müzikte uyuyor" moduna girme ihtimalimiz var mı?
5- adadan dışarıya gidip gelmek bizi üzer mi?
6- uçmaktan hiç hoşlanmıyorum budapeşte'ye trenle gitsek ne olur?
7- yolculuk - konaklama - biletler hariç ne gibi bir bütçe çıkaralım?

sorulardan birine vereceğiniz cevap veya aklınıza gelen diğer tüm detaylar benim için çok aydınlatıcı olacaktır. şimdiden teşekkürler.

4 ve 5: adaya tren ve motor seferleri var. merkezde kalabilirsiniz gayet rahat.

  • check minus  (19.02.16 13:57:42)
1- cok uzuleceginizi sanmam 5 gunde yetecektir

2-cadir kurmak yalan olmaz ama en boktan yerler kalir toz ve sidik kokusu icinde kalirsiniz

3- ben hostel derim camp yapaaksanizda vip giris alinmasini tavsiye ederim.

4-yani akliniz kalabilir surekli bi eglence var ama konserlerden aonra hostelinize de donebolirsiniz.

5-uzebilir oglenler baya sicak oluyor.

6-trenle giderseniz sacmalik olur.ariza rotar konforsuzlukla ugrasirsiniz zaman kaybi ve daha cok para harcarsiniz wizzairdem ucuza biletinizi alin.
7- bunun disinda bi yemek ve icki kaliyor 5 gun icin 400 lira yeter artar bile
  • keshdurden  (19.02.16 17:18:15)