Deadpool - cinemapink vs 3d, imax, 4dx

Deadpool'a gideceğim yarın. Cinemapink salonlarında oynuyorsa ilk tercihim hep o olmuştur ancak Deadpool'a özel 3D, IMAX ya da 4DX (varsa başka teknoloji de olabilir) olan bir salonu tercih etmeli miyim?

deadpool akasya imax'te 3d yayınlanmıyor, diğerlerinde var mı bilmiyorum. yılda bir iki kere sinemaya giden biri olarak gidince imax'e gidiyorum, eğer daha sık gidiyorsanız normal salon da olur bence.

  • fakyoras  (19.02.16 10:31:52)
Deadpool 3d değil ama imax salonlarında oynuyor. Biz de cinemapink'te normal izledik, gayet güzeldi. Imaxe sadece çok beklediğimiz filmler için gidiyoruz.

  • fraise  (19.02.16 10:46:52)
Kesinlikle IMAX'e git, 50tl olsa ona bile değer veya ben çok Deadpool fanıyım. 3D değil ki bu da çok büyük bir avantaj.

  • awareim  (19.02.16 12:03:49 ~ 12:04:16)
3d yok evet. imax'te gittim ben de. bir star wars kadar olmasa da değer bence. çok pahalı diyorsan fırsat sitelerinde ucuz bilet oluyor. iyi seyirler! umarım her küfüre anıra anıra gülen birisi denk gelmez sizin salona (hala dertliyim)

  • peki madem  (19.02.16 12:07:30)
Imax'te izledim, ilk defa imax'e gittim, imax'te izlemenize gerek yok bence bu filmi. Hem görsellik açısından hem ses açısından hiç gereği yok. Düz gidebilirsiniz.

  • pikrua  (19.02.16 16:39:01)